INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  FIORENTINA

VIDEO Ianis Hagi e de neoprit în Italia! A marcat un nou gol pentru Fiorentina și a scos un penalty

Articol de GSP - Publicat miercuri, 19 iulie 2017 19:48

Ianis Hagi își continuă forma foarte bună din ultima vreme. După ce a marcat de două ori în ultimul amical, fiul lui Hagi a mai înscris și astăzi o dată și a fost implicat direct la celelalte goluri ale echipei sale.

Fiorentina a câștigat meciul amical cu Trento, scor 5-0, iar Ianis Hagi a scos un penalty în minutul 1, după ce a fost faultat în careul advers. După 5 minute a participat și la faza golului doi.

Golul lui Ianis a venit în minutul 43, când a prins un șut superb de la 20 de metri fără nicio șansă pentru portarul advers.