INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  BULGARIA

VIDEO Keșeru revine în forță printre titularii lui Ludogoreț! "Dublă" în meciul cu Gorna Oreahovița

Articol de GSP - Publicat sambata, 22 octombrie 2016 20:56

Revenit ca titular la Ludogoreț, Claudiu Keșeru a avut nevoie de doar 25 de minute să înscrie în meciul de pe teren propriu cu Lokomotiv Gorna.

VEZI VIDEO

Internaționalul român a fost servit peste toată apărarea oaspeților și a tras direct din voleu la colțul lung, fără speranțe pentru portarul advers.

Claudiu  Keșeru a punctat și pentru 3-0 în minutul 78. Golul de 2-0 a fost reușit de Marcelinho în minutul 51.

Deși a jucat destul de puțin, fiind de cele mai multe ori rezervă, Claudiu Keșeru este golgeterul lui Ludogoreț, cu 6 reușite.

Aceste 6 goluri îl aduc pe locul 2 în topul marcatorilor după Paulo de la Botev care are 7 reușite. Este la egalitate cu Kamburov de la Plovdiv.

Playtech: TRAGEDIE! Doliu URIAȘ în politica din România! A MURIT în urmă cu puțin ...

Ianis Hagi și Dennis Man, în centrul atenției la reunire » Ținute extravagante alese de „tricolori”