INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  ŞAHTIOR DONEŢK

VIDEO Porto i-a dat planurile peste cap lui Mircea Lucescu: ”Eram euforic, apoi am primit două goluri” :D

Articol de GSP - Publicat miercuri, 01 octombrie 2014 00:00 / Actualizat miercuri, 01 octombrie 2014 12:56

Mircea Lucescu, antrenorul celor de la Şahtior, a vorbit despre meciul nebun al echipei sale, 2-2 cu FC Porto, egalată în prelungiri, după ce în minutul 89 scorul era 2-0.
"Eram foarte fericit înainte de finalul meciului, eram euforic. Apoi am primit două goluri. Sînt foarte supărat şi nu vreau să vorbesc mai mult acum. Cînd iei două goluri în patru minute, ce să mai spui?

Trebuie să fim mult mai atenţi, să tratăm cu mai mare responsabilitate finalul partidei. A fost entuziasm, euforie după ce am condus cu 2-0 şi asta ne-a costat foarte mult", a spus Mircea Lucescu.