Program Dolce Sport 2
Alege postul de sport
Joi
09:00 Rezumat UEFA Champions League
10:00 UEFA Champions League: Liverpool - Real Madrid
12:30 Tenis ATP Basel
14:30 Tenis WTA Finals
17:30 UEFA Champions League: CSKA Moscova - Manchester City
19:30 Rezumat Liga I
20:00 Europa League: Paok - Fiorentina
21:50 Studio Europa League
22:55 Play
00:00 UEFA Champions League: Barcelona - Ajax
02:00 UEFA Champions League: Bate Borisov - Sahtior
04:00 UEFA Champions League: FC Porto - Athletic Club
Vineri
06:00 Europa League: Paok - Fiorentina
09:00 Rezumat UEFA Champions League
10:00 Europa League: Steaua - Rio Ave
12:30 Tenis ATP Basel
14:30 Tenis WTA Finals
17:30 Tenis WTA Finals
21:00 Tenis ATP Valencia
23:00 Tenis ATP Basel
01:00 Rally Magazin
02:00 UEFA Champions League: Olympiakos - Juventus
04:00 UEFA Champions League: Anderlecht - Arsenal
Sambata
06:00 Tenis ATP Valencia
09:00 Rezumat UEFA Champions League
10:00 Europa League: Celtic - Astra
12:30 Fotbal Liga I: Oţelul Galaţi - Gaz Metan Mediaş
14:30 Play
14:45 Fotbal Anglia: West Ham - Manchester City
16:40 Sport Center
17:00 Handbal CHL: Metz - HCM Baia Mare
18:30 Magazin UEFA Champions League
19:00 Ucraina: Sahtior - Uzhgorod
21:00 Rezumat UEFA Champions League
21:45 Fotbal Italia: Sampdoria - Roma
23:45 Play
00:00 Europa League: Aalborg - Celtic
02:00 Europa League: Lille - Everton
04:00 Fotbal Anglia: West Ham - Manchester City
Duminica
06:00 Fotbal Italia: Sampdoria - Roma
09:00 Tenis WTA Finals
12:30 Rezumat UEFA Champions League
13:00 Raliu WRC Spania
14:00 Handbal CHL: Metz - HCM Baia Mare
15:30 Tenis ATP Basel
17:30 Tenis WTA Finals
19:00 Fotbal Italia: Cesena - Inter
21:00 Rezumat UEFA Champions League
21:45 Fotbal Italia: Milan - Fiorentina
23:45 Play
00:00 Europa League: Paok - Fiorentina
02:00 Europa League: Tottenham - Asteras
Luni
09:00 Rally Magazin
10:00 Fotbal Liga I: Gaz Metan Mediaş - Astra Giurgiu
13:00 Tenis ATP Valencia
14:30 Tenis WTA Finals
18:00 Handbal CHL: Larvik - Metz
19:30 Tenis ATP Basel
21:30 Magazin handbal CHL
22:00 Fotbal Franţa: Marseille - Toulouse
00:00 Tenis ATP Valencia
02:00 Tenis WTA Finals
Marti
06:00 Tenis ATP Basel
09:00 Tenis WTA Finals
13:00 Tenis ATP Valencia
14:30 Tenis WTA Finals
18:00 Handbal CHL: HCM Baia Mare - MKS Lublin
19:30 Tenis ATP Basel
21:45 UEFA Champions League: FC Barcelona - Ajax
23:45 Tenis WTA Finals
04:00 Fotbal Italia: Roma - Chievo
Miercuri
06:00 UEFA Champions League: FC Barcelona - Ajax
09:00 Tenis WTA Finals
12:00 Tenis WTA Finals
15:00 Tenis ATP Basel
17:30 Tenis WTA Finals
19:30 Tenis ATP Basel
21:45 UEFA Champions League: Galatasaray - Borussia Dortmund
23:45 Tenis WTA Finals
04:00 Fotbal Italia: Sassuolo - Juventus
Joi
06:00 UEFA Champions League: Galatasary - Borussia Dortmund
09:00 Rezumat UEFA Champions League
10:00 UEFA Champions League: Liverpool - Real Madrid
12:30 Tenis ATP Basel
14:30 Tenis WTA Finals
17:30 UEFA Champions League: CSKA Moscova - Manchester City
19:30 Rezumat Liga I
20:00 Europa League: Paok - Fiorentina
21:50 Studio Europa League
22:55 Play
00:00 UEFA Champions League: Barcelona - Ajax
02:00 UEFA Champions League: Bate Borisov - Sahtior
04:00 UEFA Champions League: FC Porto - Athletic Club
Vineri
06:00 Europa League: Paok - Fiorentina
* Program TV oferit de Cinemagia
Filmele zilei recomandate de Cinemagia

TCM, 00:30

All the President’s Men

Toţi oamenii preşedintelui

Cu: Dustin Hoffman, Robert Redford

Gen film: Dramă, Istoric, Thriller

Prima TV, 20:30

Witless Protection

Martor protejat

Cu: Larry the Cable Guy, Jenny McCarthy

Gen film: Comedie

TVR 1, 01:10

Nobel Son

Nobel şi fiul

Cu: Bryan Greenberg, Alan Rickman

Gen film: Comedie, Dramă

Taguri: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
 
Autori: A B C D E F G I J L M O R S T V