Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Program Dolce Sport 2

Miercuri
08:00 TELESHOPPING
09:00 JUDO GRAND PRIX BAKU
12:00 TELESHOPPING
13:00 HANDBAL EHF CUP: GRANOLLERS - NANTES
14:30 FOTBAL LIGA I: PETROLUL - CHIAJNA
16:30 TELESHOPPING
17:30 VOLEI ITALIA: PERUGIA - MODENA
20:00 FOTBAL DFB CUP: BAYERN MUNCHEN - BORUSSIA DORTMUND
22:00 ZOOM SPORT (TALK-SHOW)
22:30 UEFA CHAMPIONS LEAGUE: BAYERN MUNCHEN - ATLETICO MADRID
00:30 MAGAZIN EURO 2016
01:00 VOLEI ITALIA: PERUGIA - MODENA
03:30 FOTBAL LIGA I: PETROLUL - CHIAJNA
05:30 FOTBAL DFB CUP: BAYERN MUNCHEN - BORUSSIA DORTMUND
Joi
08:00 TELESHOPPING
09:00 JUDO GRAND PRIX ALMATY
12:00 TELESHOPPING
13:00 HANDBAL EHF CUP: GRANOLLERS - NANTES
14:30 FOTBAL LIGA I: PETROLUL - CHIAJNA
16:30 TELESHOPPING
17:30 NBA: CLEVELAND - TORONTO
20:00 FOTBAL CUPA FRANTEI: PSG - OLYMPIQUE MARSEILLE
22:00 NBA ACTION
22:30 UEFA CHAMPIONS LEAGUE: MANCHESTER CITY - REAL MADRID
00:30 MAGAZIN EURO 2016
01:00 NBA: CLEVELAND - TORONTO
03:30 FOTBAL LIGA I: PETROLUL - CHIAJNA
05:30 FOTBAL CUPA FRANTEI: PSG - OLYMPIQUE MARSEILLE
Vineri
08:00 TELESHOPPING
09:00 JUDO GRAND PRIX ALMATY
12:00 TELESHOPPING
13:00 HANDBAL EHF CUP: GRANOLLERS - NANTES
14:30 FOTBAL LIGA I: PETROLUL - CHIAJNA
16:30 TELESHOPPING
17:30 VOLEI ITALIA: MODENA - PERUGIA
20:00 FOTBAL FA CUP: CRYSTAL PALACE - MANCHESTER UNITED
22:00 NBA INSIDE STUFF
22:30 UEFA CHAMPIONS LEAGUE: REAL MADRID - MANCHESTER CITY
00:30 MAGAZIN EURO 2016
01:00 VOLEI ITALIA: MODENA - PERUGIA
03:30 FOTBAL LIGA I: PETROLUL - CHIAJNA
05:30 FOTBAL FA CUP: CRYSTAL PALACE - MANCHESTER UNITED
Sambata
08:00 TELESHOPPING
09:00 JUDO GRAND PRIX ALMATY
12:00 TELESHOPPING
13:00 HANDBAL CHALLENGE CUP: BENFICA - ABC/U MINHO
14:30 RUGBY CUPA ROMANIEI - FINALA
16:15 HANDBAL CHL: KIELCE - PSG
17:45 GP 2 MONACO
19:00 HANDBAL CHL: KIEL - VESZPREM
20:30 NBA: TORONTO - CLEVELAND
23:00 FOTBAL LIGA II
01:00 UEFA CHAMPIONS LEAGUE: REAL MADRID - ATLETICO
03:30 RALLY MAGAZIN ARAD
04:30 FOTBAL AMICLA: ANGLIA - AUSTRALIA
Duminica
06:30 CALIFICARI FORMULA 1 MONACO
08:00 TELESHOPPING
09:00 JUDO WOLRD MASTER GUADALAJARA
10:45 PORSCHE SUPERCUP MONACO
11:30 NBA INSIDE STUFF
12:00 TELESHOPPING
13:00 HANDBAL CHALLENGE CUP: ABC/U MINHO - BENFICA
14:30 JUDO WORLD MASTERS - GUADALAJARA
16:15 HANDBAL CHL: FINALA MICA
18:00 DIRECT FOTBAL LIGA I
20:00 JUDO WORLD MASTERS GUADALAJARA
22:30 UEFA CHAMPIONS LEAGUE: REAL MADRID - ATLETICO
01:00 HANDBAL CHL: FINALA MICA
02:30 FORMULA 1 MONACO
04:30 FOTBAL AMICAL: BRAZILIA - PANAMA
Luni
06:30 HANDBAL CHL: FINALA