Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Program Eurosport 1

Luni
08:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
10:00 Tenis: Game Schett And Mats Extra
10:15 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
12:15 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
15:15 Tenis: Ghem, Schett şi Mats
15:45 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
18:15 Sporturi de iarnă: În urmărirea istoriei
18:45 Fotbal: Premier League
19:45 Fotbal: Premier League
20:45 Fotbal: Premier League
21:40 Ştirile Eurosport
21:50 Fotbal: Premier League
00:05 Fotbal FIFA
00:15 Omnisport: Watts
00:25 Ştirile Eurosport
00:35 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
01:30 Tenis: Ghem, Schett şi Mats
02:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
04:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Marti
06:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
08:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
10:00 Tenis: Game Schett And Mats Extra
10:15 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
13:00 Tenis: Ghem, Schett şi Mats
13:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
15:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
16:15 Sărituri cu schiurile: Campionatele Mondiale de zbor cu schiurile FIS , la Oberstdorf, în Germania
17:00 Fotbal FIFA
17:30 Sporturi de iarnă: În urmărirea istoriei
17:35 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
18:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
19:45 Călărie: Cupa Mondială FEI, la Leipzig, în Germania
20:40 Ştirile Eurosport
20:50 Schi alpin: Cupa Mondială
21:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
22:45 Iahting: În spiritul iahtingului
23:15 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
00:25 Ştirile Eurosport
00:35 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
01:30 Tenis: Ghem, Schett şi Mats
02:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
04:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Miercuri
06:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
08:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
10:15 Tenis: Game Schett And Mats Extra
10:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
13:00 Tenis: Ghem, Schett şi Mats
13:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
14:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
15:00 Sporturi de iarnă: În urmărirea istoriei
15:05 Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
15:45 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
17:15 Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
17:45 Sporturi de iarnă: În urmărirea istoriei
17:50 Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
18:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
20:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
20:55 Ştirile Eurosport
21:05 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
22:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
23:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
00:25 Ştirile Eurosport
00:35 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
01:30 Tenis: Ghem, Schett şi Mats
02:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
04:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
04:30 Tenis: Ghem, Schett şi Mats
05:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Joi
07:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
09:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
10:15 Tenis: Game Schett And Mats Extra
10:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
13:00 Tenis: Ghem, Schett şi Mats
13:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
14:30 Iahting: În spiritul iahtingului
15:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
16:15 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
17:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
18:45 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
20:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
21:50 Ştirile Eurosport
22:00 Ciclism: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Berlin, Germania
00:40 Ştirile Eurosport
00:50 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
01:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
02:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
04:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
05:15 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Vineri
06:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
07:30 Tenis: Ghem, Schett şi Mats
08:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
10:15 Tenis: Game Schett And Mats Extra
10:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
13:00 Tenis: Ghem, Schett şi Mats
13:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lenzerheide, în Elveţia
14:45 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
16:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Lenzerheide, în Elveţia
16:30 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
17:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
17:45 Sărituri cu schiurile: Campionatele Mondiale de zbor cu schiurile FIS , la Oberstdorf, în Germania
18:45 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
19:55 Ştirile Eurosport
20:05 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
21:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
21:30 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
22:00 Ciclism: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Berlin, Germania
00:40 Ştirile Eurosport
00:50 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
01:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
02:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
04:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
05:45 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Sambata
07:45 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
09:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
10:15 Tenis: Game Schett And Mats Extra
10:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
12:45 Tenis: Game Schett And Mats Extra
13:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
15:00 Schi fond: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
16:15 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
17:15 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
18:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Garmisch Partenkirchen, în Germania
19:30 Sporturi de iarnă: Destinaţia Pyeongchang
20:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
21:00 Tenis: Game Schett And Mats Extra
21:10 Ştirile Eurosport
21:20 Curse de maşini: Cursa de 24 de ore de la Daytona, Statele Unite
22:30 Ciclism: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Berlin, Germania
00:40 Ştirile Eurosport
00:55 Sporturi de iarnă: Destinaţia Pyeongchang
01:15 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
02:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
04:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
05:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
Duminica
06:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
07:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
09:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
10:15 Tenis: Game Schett And Mats Extra
10:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
13:45 Tenis: Game Schett And Mats Extra
14:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
14:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Garmisch Partenkirchen, în Germania
15:30 Schi fond: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
16:15 Combinata nordică: Cupa Mondială , în Austria
17:15 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
18:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Garmisch Partenkirchen, în Germania
19:15 Sporturi de iarnă: Destinaţia Pyeongchang
19:45 Curse de maşini: Cursa de 24 de ore de la Daytona, Statele Unite
21:55 Ştirile Eurosport
22:05 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
23:15 Tenis: Game Schett And Mats Extra
23:30 Ciclism: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Berlin, Germania
00:40 Ştirile Eurosport
00:45 Omnisport: Watts
01:00 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
01:45 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
02:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
04:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
05:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne