Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Program Telekom Sport 4

Joi
08:00 Rezumat UCL
09:00 Teleshopping
10:00 Fotbal Spania: Betis - Real Madrid
12:00 Rezumat UCL
12:30 Teleshopping
13:30 Tenis ATP: Rio
15:30 Teleshopping
16:30 UEFA Europa League: FCSB - Lazio
18:30 Handbal CR: Rapid - Valcea
20:00 UEFA Europa League: Atletico - FC Copenhaga
22:00 UEFA Europa League: Arsenal - Osterssunds
00:00 UEFA Championse League: Bayern Munchen - Besiktas
02:00 Fotbal Liga I: Poli Timisoara - Iasi
04:00 Fotbal Spania: Betis - Real Madrid
Vineri
06:00 UEFA Europa League: Arsenal - Osterssunds
08:00 Rezumat WRC: Suedia
09:00 Teleshopping
10:00 Fotbal Spania: Grtafe - Celta Vigo
12:00 Rezumat UEL
12:30 Teleshopping
13:30 Tenis ATP: Rio
15:30 Teleshopping
16:30 UEFA Europa League: Lazio - FCSB
18:30 Handbal CN: CSM Bucuresti - Corona Brasov
20:00 UEFA Europa League: Arsenal - Osterssunds
22:00 Fotbal Spania: Deportivo La Coruna - Espanyol
00:00 UEFA Championse League: Sevilla - Manchester United
02:00 Fotbal Liga I: Craiova - Poli Timisoara
04:00 Fotbal Spania: Deportivo La Coruna - Espanyol
Sambata
06:00 UEFA Europa League: Lazio - FCSB
08:00 Rezumat UEL
09:00 Teleshopping
10:00 Fotbal Spania: Deportivo La Coruna - Espanyol
12:00 Rugby Nation
12:30 Teleshopping
13:30 Tenis ATP: Rio
15:30 Teleshopping
16:30 UEFA Europa League: Milan - Ludogorets
18:30 Play
18:45 Rugby 6 Natiuni: Scotia - Anglia
20:30 Handbal CHL: Buducnost - Ferencvaros
22:00 Fotbal Liga II: Snagov - Ripensia Timisoara
00:00 UEFA Championse League: Shakhtar Donetsk - As Roma
02:00 Fotbal Liga I: Astra - Dinamo
04:00 Fotbal Liga II: Snagov - Ripensia Timisoara
Duminica
06:00 UEFA Europa League: Milan - Ludogorets
08:00 NBA Inside Stuff
09:00 Teleshopping
10:00 Fotbal Spania: Celta Vigo - Eibar
12:00 Magazin UCL
12:30 Teleshopping
13:30 Tenis ATP: Rio
15:30 Teleshopping
16:00 Handbal CHL: Metz - Vardar
17:30 NBA Action
18:00 Handbal CHL: Nantes - Vardar
19:30 Fotbal Liga II: Afumati - Balotesti
21:30 Rezumat UEL
22:00 Tenis ATP: Rio
00:30 Handbal CHL: Nantes - Vardar
02:00 Fotbal Liga I: Juventus - CFR Cluj
04:00 Fotbal Liga II: Afumati - Balotesti
Luni
06:00 UEFA Europa League: Atletico - FC Copenhaga