|
|
Echipa |
M |
V |
E |
Î |
Golaveraj |
Formă |
Pct |
1
|
|
Veles Moscow
|
16 |
11 |
3 |
2 |
34 - 13 |
02.11.2019
Veles Moscow 1:0 Zenit St. Petersburg II
26.10.2019
Zvezda Saint Petersburg 0:3 Veles Moscow
18.10.2019
Veles Moscow 6:0 Pskov 747
12.10.2019
Veles Moscow 3:1 FC Dolgoprudny
05.10.2019
Murom 1:2 Veles Moscow
|
36
|
2
|
|
FC Dolgoprudny
|
17 |
11 |
2 |
4 |
29 - 16 |
09.11.2019
Rodina 1:2 FC Dolgoprudny
02.11.2019
FC Dolgoprudny 1:1 Kolomna
26.10.2019
Luki-Energiya 0:2 FC Dolgoprudny
19.10.2019
FC Dolgoprudny 2:1 Zenit St. Petersburg II
12.10.2019
Veles Moscow 3:1 FC Dolgoprudny
|
35
|
3
|
|
Zenit St. Petersburg II
|
17 |
9 |
5 |
3 |
30 - 14 |
09.11.2019
Zenit St. Petersburg II 2:0 Zvezda Saint Petersburg
02.11.2019
Veles Moscow 1:0 Zenit St. Petersburg II
26.10.2019
Zenit St. Petersburg II 1:1 Torpedo Vladimir
19.10.2019
FC Dolgoprudny 2:1 Zenit St. Petersburg II
12.10.2019
Zenit St. Petersburg II 3:0 Znamya
|
32
|
4
|
|
Torpedo Vladimir
|
17 |
8 |
6 |
3 |
23 - 17 |
09.11.2019
Kolomna 1:0 Torpedo Vladimir
02.11.2019
Torpedo Vladimir 2:0 Luki-Energiya
26.10.2019
Zenit St. Petersburg II 1:1 Torpedo Vladimir
19.10.2019
Torpedo Vladimir 2:1 Zvezda Saint Petersburg
12.10.2019
Pskov 747 2:3 Torpedo Vladimir
|
30
|
5
|
|
Leningradets
|
17 |
7 |
7 |
3 |
27 - 20 |
09.11.2019
Leningradets 0:0 Znamya
02.11.2019
Lokomotiv-Kazanka Moscow 4:5 Leningradets
26.10.2019
Pskov 747 0:2 Leningradets
19.10.2019
Leningradets 0:0 Olimp Khimki
12.10.2019
Kolomna 3:2 Leningradets
|
28
|
6
|
|
Olimp Khimki
|
16 |
7 |
5 |
4 |
18 - 15 |
02.11.2019
Znamya 1:2 Olimp Khimki
26.10.2019
Olimp Khimki 1:1 Lokomotiv-Kazanka Moscow
19.10.2019
Leningradets 0:0 Olimp Khimki
12.10.2019
Rodina 2:2 Olimp Khimki
05.10.2019
Olimp Khimki 2:0 Kolomna
|
26
|
7
|
|
Murom
|
16 |
7 |
3 |
6 |
31 - 23 |
02.11.2019
Murom 3:4 Rodina
26.10.2019
Kolomna 3:4 Murom
19.10.2019
Murom 5:1 Luki-Energiya
12.10.2019
Zvezda Saint Petersburg 1:4 Murom
05.10.2019
Murom 1:2 Veles Moscow
|
24
|
8
|
|
Rodina
|
17 |
6 |
4 |
7 |
27 - 31 |
09.11.2019
Rodina 1:2 FC Dolgoprudny
02.11.2019
Murom 3:4 Rodina
26.10.2019
Rodina 2:1 Znamya
18.10.2019
Lokomotiv-Kazanka Moscow 5:1 Rodina
12.10.2019
Rodina 2:2 Olimp Khimki
|
22
|
9
|
|
Pskov 747
|
16 |
6 |
3 |
7 |
15 - 26 |
02.11.2019
Zvezda Saint Petersburg 0:1 Pskov 747
26.10.2019
Pskov 747 0:2 Leningradets
18.10.2019
Veles Moscow 6:0 Pskov 747
12.10.2019
Pskov 747 2:3 Torpedo Vladimir
05.10.2019
Pskov 747 1:2 Rodina
|
21
|
10
|
|
Lokomotiv-Kazanka Moscow
|
16 |
4 |
5 |
7 |
26 - 27 |
02.11.2019
Lokomotiv-Kazanka Moscow 4:5 Leningradets
26.10.2019
Olimp Khimki 1:1 Lokomotiv-Kazanka Moscow
18.10.2019
Lokomotiv-Kazanka Moscow 5:1 Rodina
12.10.2019
Luki-Energiya 1:2 Lokomotiv-Kazanka Moscow
05.10.2019
Lokomotiv-Kazanka Moscow 1:1 Zenit St. Petersburg II
|
17
|
11
|
|
Kolomna
|
17 |
4 |
3 |
10 |
15 - 24 |
09.11.2019
Kolomna 1:0 Torpedo Vladimir
02.11.2019
FC Dolgoprudny 1:1 Kolomna
26.10.2019
Kolomna 3:4 Murom
19.10.2019
Znamya 2:0 Kolomna
12.10.2019
Kolomna 3:2 Leningradets
|
15
|
12
|
|
Znamya
|
17 |
3 |
6 |
8 |
14 - 23 |
09.11.2019
Leningradets 0:0 Znamya
02.11.2019
Znamya 1:2 Olimp Khimki
26.10.2019
Rodina 2:1 Znamya
19.10.2019
Znamya 2:0 Kolomna
12.10.2019
Zenit St. Petersburg II 3:0 Znamya
|
15
|
13
|
|
Luki-Energiya
|
16 |
3 |
4 |
9 |
15 - 29 |
02.11.2019
Torpedo Vladimir 2:0 Luki-Energiya
26.10.2019
Luki-Energiya 0:2 FC Dolgoprudny
19.10.2019
Murom 5:1 Luki-Energiya
12.10.2019
Luki-Energiya 1:2 Lokomotiv-Kazanka Moscow
05.10.2019
Leningradets 3:1 Luki-Energiya
|
13
|
14
|
|
Zvezda Saint Petersburg
|
17 |
2 |
0 |
15 |
9 - 35 |
09.11.2019
Zenit St. Petersburg II 2:0 Zvezda Saint Petersburg
02.11.2019
Zvezda Saint Petersburg 0:1 Pskov 747
26.10.2019
Zvezda Saint Petersburg 0:3 Veles Moscow
19.10.2019
Torpedo Vladimir 2:1 Zvezda Saint Petersburg
12.10.2019
Zvezda Saint Petersburg 1:4 Murom
|
6
|
|