România •
Play-off Liga 1
•
Etapa 6
Anglia •
Premier League
•
Etapa 33
Anglia •
Championship
•
Etapa 41
Sâm, 04.07
17:00
17:00
Bristol City
0
Cardiff
1
Sâm, 04.07
17:00
17:00
Fulham
1
Birmingham
0
Sâm, 04.07
17:00
17:00
Brentford
3
Wigan
0
Sâm, 04.07
17:00
17:00
Luton
0
Reading
5
Sâm, 04.07
17:00
17:00
Stoke
4
Barnsley
0
Sâm, 04.07
17:00
17:00
Blackburn
1
Leeds
3
Sâm, 04.07
17:00
17:00
Huddersfield
0
Preston
0
Sâm, 04.07
14:30
14:30
Derby
1
Nottingham Forest
1
Spania •
LaLiga
•
Etapa 34
Spania •
LaLiga2
•
Etapa 38
Italia •
Serie A
•
Etapa 30
Germania •
DFB Pokal
•
final
Austria •
Bundesliga Relegation Group
•
Etapa 32
Austria •
2. Liga
•
Etapa 26
Bulgaria •
First Professional League Championship Playoff
•
Etapa 29
Cehia •
FNL
•
Etapa 28
Cehia •
1. Liga Europa League Playoff
•
1/2
Croaţia •
1. Division
•
Etapa 33
Danemarca •
2. Division Relegation Group
•
Etapa 6
Danemarca •
Superligaen Relegation Grp. 1
•
Etapa 31
Danemarca •
Kvinde-LP
•
final
Danemarca •
2. Division Promotion Group
•
Etapa 6
Danemarca •
1. Division
•
Etapa 29
Danemarca •
U19 League
•
Etapa 4
Elveţia •
Challenge League
•
Etapa 28
Elveţia •
Super League
•
Etapa 28
Germania •
3. Liga
•
Etapa 38
Sâm, 04.07
15:00
15:00
Chemnitzer FC
4
Hansa Rostock
2
Sâm, 04.07
15:00
15:00
Carl Zeiss Jena
1
Sonnenhof Grossaspach
0
Sâm, 04.07
15:00
15:00
Wuerzburger Kickers
2
Hallescher FC
2
Sâm, 04.07
15:00
15:00
Kaiserslautern
1
Bayern Munich II
0
Sâm, 04.07
15:00
15:00
Meppen
4
Eintracht Braunschweig
3
Sâm, 04.07
15:00
15:00
KFC Uerdingen
1
Viktoria Koeln 1904
1
Sâm, 04.07
15:00
15:00
1860 Muenchen
0
Ingolstadt
2
Sâm, 04.07
15:00
15:00
Waldhof Mannheim
0
FSV Zwickau
0
Sâm, 04.07
15:00
15:00
Magdeburg
2
Preussen Muenster
2
Sâm, 04.07
15:00
15:00
Duisburg
4
Unterhaching
0
Grecia •
Super League Relegation Group
•
Etapa 31
Grecia •
Super League Championship Group
•
Etapa 32
Internaţional •
Club Friendlies
Sâm, 04.07
13:00
13:00
Anderlecht
0
Sporting Charleroi
1
Sâm, 04.07
19:35
19:35
Lyon
1
Nice
0
Sâm, 04.07
15:00
15:00
Saint-Etienne
4
Rumilly Albanai
1
Sâm, 04.07
17:00
17:00
Zulte Waregem
2
Cercle Brugge
2
Sâm, 04.07
16:00
16:00
Royal Excel Mouscron Peruwelz
4
Royal Dottignies Sport
1
Sâm, 04.07
19:05
19:05
Club Bruges
4
Oud-Heverlee
1
Sâm, 04.07
17:00
17:00
Standard Liege
3
Kortrijk
2
Sâm, 04.07
16:00
16:00
Varsenare
0
Oostende
7
Israel •
Ligat HaAl Championship Group
•
Etapa 35
Japonia •
J. League 3
•
Etapa 2
Japonia •
J. League
•
Etapa 2
Sâm, 04.07
13:30
13:30
Vissel Kobe
0
Sanfrecce Hiroshima
3
Sâm, 04.07
12:30
12:30
Oita Trinita
2
Sagan Tosu
0
Sâm, 04.07
13:00
13:00
Urawa Red Diamonds
0
Yokohama F.Marinos
0
Sâm, 04.07
13:00
13:00
Shonan Bellmare
0
Vegalta Sendai
1
Sâm, 04.07
13:00
13:00
Kashiwa Reysol
0
FC Tokyo
1
Sâm, 04.07
13:00
13:00
Kawasaki Frontale
2
Kashima Antlers
1
Sâm, 04.07
12:00
12:00
Shimizu S-Pulse
1
Nagoya Grampus Eight
2
Sâm, 04.07
12:00
12:00
Gamba Osaka
1
Cerezo Osaka
2
Sâm, 04.07
12:00
12:00
Yokohama FC
1
Consadole Sapporo
2
Japonia •
J. League 2
•
Etapa 3
Sâm, 04.07
13:00
13:00
Giravanz Kitakyushu
4
FC Ryukyu
0
Sâm, 04.07
13:00
13:00
Machida Zelvia
0
Montedio Yamagata
0
Sâm, 04.07
13:00
13:00
Tokushima Vortis
1
Kyoto Sanga FC
1
Sâm, 04.07
13:00
13:00
Mito Hollyhock
0
JEF United Chiba
3
Sâm, 04.07
13:00
13:00
Avispa Fukuoka
1
V-Varen Nagasaki
2
Sâm, 04.07
13:00
13:00
Omiya Ardija
2
Thespakusatsu Gunma
0
Sâm, 04.07
12:00
12:00
Albirex Niigata
3
Zweigen Kanazawa
5
Sâm, 04.07
12:00
12:00
Matsumoto Yamaga
1
Ventforet Kofu
1
Moldova •
National Division
•
Etapa 1
Norvegia •
Toppserien
•
Etapa 1
Norvegia •
Eliteserien
•
Etapa 6
Polonia •
2. Division
•
Etapa 30
Polonia •
Final Round
•
Etapa 34
Polonia •
1. Division
•
Etapa 30
Polonia •
Relegation
•
Etapa 34
Portugalia •
Primeira Liga
•
Etapa 30
Rusia •
Premier League
•
Etapa 26
Suedia •
Superettan
•
Etapa 4
Suedia •
Damallsvenskan
•
Etapa 2
Suedia •
2. Division Norra Gotaland
•
Etapa 14
Turcia •
Super Lig
•
Etapa 30
Turcia •
1. Lig
•
Etapa 32
Ucraina •
1. Division
•
Etapa 22
Ucraina •
Premier League Relegation Group
•
Etapa 29
Ucraina •
Premier League Championship Group
•
Etapa 29