România •
Liga 2
•
Etapa 30
Sâm, 11.04
11:00
11:00
U Cluj
-
Sportul Snagov
-
Sâm, 11.04
11:00
11:00
CSM Resita
-
FC Argeş
-
Sâm, 11.04
11:00
11:00
Pandurii
-
Csikszereda
-
Sâm, 11.04
11:00
11:00
SSU Poli TM
-
FC Gloria Buzau
-
Sâm, 11.04
11:00
11:00
Daco-Getica
-
Petrolul
-
Sâm, 11.04
11:00
11:00
FC Farul Constanta
-
Luceafărul
-
Sâm, 11.04
11:00
11:00
Rapid
-
Dunărea Călărași
-
Sâm, 11.04
11:00
11:00
Chiajna
-
UTA
-
Sâm, 11.04
11:00
11:00
CS Mioveni
-
Ripensia
-
Sâm, 11.04
11:00
11:00
FC Farul Constanta
-
Viitorul Tg. Jiu
-
Sâm, 11.04
11:00
11:00
Turris-Oltul
-
Metaloglobus
-
Franţa •
Ligue 1
•
Etapa 32
Sâm, 11.04
21:00
21:00
Angers
-
PSG
-
Sâm, 11.04
21:00
21:00
Saint-Etienne
-
Rennes
-
Sâm, 11.04
21:00
21:00
Brest
-
Monaco
-
Sâm, 11.04
21:00
21:00
Nantes
-
Lyon
-
Sâm, 11.04
21:00
21:00
Nimes
-
Montpellier
-
Sâm, 11.04
21:00
21:00
Marseille
-
Dijon
-
Sâm, 11.04
21:00
21:00
Reims
-
Toulouse
-
Sâm, 11.04
21:00
21:00
Nice
-
Strasbourg
-
Sâm, 11.04
21:00
21:00
Metz
-
Lille
-
Sâm, 11.04
21:00
21:00
Bordeaux
-
Amiens
-
Anglia •
Southern Premier Division South
•
Etapa 39
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Beaconsfield Town
-
Harrow Borough
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Blackfield & Langley
-
Swindon Supermarine
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Truro City
-
Wimborne Town
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Salisbury
-
Weston Super Mare
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Poole Town FC
-
Gosport Borough
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Hartley Wintney
-
Yate Town
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Walton Casuals
-
Metropolitan Police FC
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Hendon
-
Farnborough
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Merthyr Town
-
Tiverton
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Hayes & Yeading United
-
Chesham United
-
Anglia •
Southern Premier Division Central
•
Etapa 39
Sâm, 11.04
17:00
17:00
AFC Rushden & Diamonds
-
Hitchin Town
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Alvechurch
-
Stratford Town
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Banbury United
-
Hednesford
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Coalville Town
-
Redditch United
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Kings Langley FC
-
St. Ives Town FC
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Lowestoft Town
-
Peterborough Sports
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Rushall Olympic
-
Bromsgrove Sporting
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Tamworth
-
Barwell FC
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Biggleswade Town
-
Leiston
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Needham Market
-
Royston Town
-
Anglia •
Isthmian Premier Division
•
Etapa 39
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Folkestone Invicta
-
Potters Bar Town
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Wingate & Finchley
-
Horsham
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Carshalton Athletic
-
Corinthian Casuals
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Kingstonian
-
Hornchurch
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Brightlingsea Regent
-
Haringey Borough
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
East Thurrock United
-
Merstham
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Cheshunt
-
Bognor Regis Town
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Cray Wanderers
-
Bishop's Stortford
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Worthing
-
Bowers & Pitsea
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Lewes
-
Margate
-
Anglia •
Northern Premier Division
•
Etapa 39
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Scarborough Athletic
-
FC United of Manchester
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Morpeth Town FC
-
Mickleover Sports
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Matlock Town
-
Stafford Rangers
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Hyde United
-
South Shields
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Grantham Town
-
Atherton Collieries
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Nantwich Town
-
Stalybridge
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Witton Albion
-
Radcliffe
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Lancaster City
-
Basford United
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Warrington Town
-
Gainsborough
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
Whitby
-
Buxton
-
Argentina •
Primera B Metropolitana Clausura
•
Etapa 12
Sâm, 11.04
23:00
23:00
CA San Miguel
-
Tristan Suarez
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Justo Jose de Urquiza
-
Deportivo Armenio
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Argentino de Quilmes
-
CD UAI Urquiza
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Colegiales
-
Flandria
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Comunicaciones
-
Sacachispas FC
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Villa San Carlos
-
Almirante Brown
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Acassuso
-
CA Fenix
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Los Andes
-
San Telmo
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
CA Defensores Unidos
-
CA Talleres Remedios de Escalada
-
Argentina •
Primera Nacional Zona A
•
Etapa 25
Sâm, 11.04
23:00
23:00
CA Alvarado
-
Nueva Chicago
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
San Martin San Juan
-
Atlanta
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Belgrano
-
Estudiantes de Rio Cuarto
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Barracas Central
-
Club Atletico Platense
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Deportivo Moron
-
Temperley
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Club Atletico Mitre
-
Guillermo Brown
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Club Atletico Estudiantes
-
Ferro Carril Oeste
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Agropecuario
-
Independiente Rivadavia
-
Argentina •
Primera C Clausura
•
Etapa 13
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Excursionistas
-
CA Ferrocarril Midland
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Canuelas
-
Leandro N. Alem
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
San Martin Burzaco
-
Central Cordoba de Rosario
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Deportivo Espanol
-
El Porvenir
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Victoriano Arenas
-
Dock Sud
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Real Pilar
-
Berazategui
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Sportivo Italiano
-
Argentino de Merlo
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Ituzaingo
-
Lamadrid
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Club Lujan
-
Laferrere
-
Argentina •
Primera Nacional Zona B
•
Etapa 25
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Gimnasia Mendoza
-
Chacarita Juniors
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Quilmes
-
Almagro
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Gimnasia Jujuy
-
Santamarina
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Tigre
-
Sarmiento
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
All Boys
-
Instituto
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Atletico Rafaela
-
San Martin de Tucuman
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
CA Defensores de Belgrano
-
Villa Dalmine
-
Sâm, 11.04
23:00
23:00
Brown de Adrogue
-
Deportivo Riestra
-
Austria •
Regionalliga East
•
Etapa 23
Austria •
Regionalliga Middle
•
Etapa 22
Austria •
Regionalliga West - Vorarlberg Relegation Group
•
Etapa 4
Austria •
Regionalliga West Promotion Group
•
Etapa 5
Bulgaria •
Second Professional League
•
Etapa 26
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Pirin Blagoevgrad
-
Kariana Erden
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Botev Galabovo
-
Vereya
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Pomorie
-
Spartak Pleven
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Montana
-
Spartak Varna
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Septemvri Sofia
-
CSKA 1948
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Litex Lovech
-
Hebar
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
-
PFC Lokomotiv Sofia 1929
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Strumska Slava
-
Botev Galabovo
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Chernomorets Balchik
-
Neftochimic Burgas 1962
-
Cipru •
2. Division Promotion Group
•
Etapa 10
Cipru •
1. Division Relegation Playoff
•
Etapa 28
Cipru •
1. Division Championship Playoff
•
Etapa 28
Cipru •
2. Division Relegation Group
•
Etapa 10
Danemarca •
Danmarksserien Grp. 3
•
Etapa 19
Sâm, 11.04
15:00
15:00
AB Taarnby
-
Ishoej IF
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
Herlev
-
Ledoeje-Smoerum Fodbold
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
BK Union
-
KFUM
-
Sâm, 11.04
14:00
14:00
Tarup-Paarup
-
Kolding B
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
Koege Nord FC
-
Taarnby FF
-
Sâm, 11.04
14:00
14:00
Greve
-
GVI
-
Sâm, 11.04
14:00
14:00
Karlslunde IF
-
Avedoere
-
Sâm, 11.04
13:00
13:00
Fremad Valby
-
KFUM Roskilde
-
Sâm, 11.04
16:30
16:30
Aarhus Fremad II
-
Noerresundby
-
Sâm, 11.04
16:30
16:30
Skjold Birkeroed
-
Ballerup-Skovlunde
-
Sâm, 11.04
14:00
14:00
Alleroed FK
-
Taastrup FC
-
Sâm, 11.04
14:15
14:15
IF Lyseng
-
Kjellerup
-
Sâm, 11.04
14:00
14:00
Oure FA
-
Varde
-
Elveţia •
Promotion League
•
Etapa 24
Elveţia •
1. Liga Grp. 1
•
Etapa 19
Franţa •
National 2 Grp. B
•
Etapa 25
Sâm, 11.04
19:00
19:00
Guingamp B
-
FC Fleury 91
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
Sainte Genevieve
-
Epinal
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
Sedan
-
Lens B
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
Blois
-
Sete
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
Bergerac Perigord
-
Romorantin
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
FCSR Haguenau
-
Saint-Quentin
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Saint-Etienne B
-
Chamalieres
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
Marignane/Gignac FC
-
Jura Sud
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
Mulhouse
-
Reims B
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
Lille B
-
Croix
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
CMS Oissel
-
Mantes
-
Sâm, 11.04
16:00
16:00
SC Bastia
-
Bobigny
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
St-Pryve St-Hilaire
-
US Colomiers
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
Poissy
-
St. Malo
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
Vitre
-
Gobelins
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
Stade Briochin
-
Angers B
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
Les Herbiers
-
Montpellier B
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
Annecy FC
-
Martigues
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
Angouleme
-
Trelissac
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
US Marseille Endoume Catalans
-
Moulins Yzeure
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
Hyeres
-
RC Grasse
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
Nimes B
-
Etoile Frejus Saint-Raphael
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
FC Chartres
-
Rouen
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
Stade Bordelais
-
Bourges Foot
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
Entente SSG
-
US Granvillaise
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
Drancy
-
St Maur Lusitanos
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
Nantes B
-
Andrezieux
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
ASM Belfort
-
Schiltigheim
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
Monaco B
-
Monts d'Or Azergues
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
Lyon B
-
Louhans Cuiseaux
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
Marseille B
-
St. Priest
-
Sâm, 11.04
20:00
20:00
Lorient B
-
Vannes
-
Germania •
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
•
Etapa 27
Sâm, 11.04
15:00
15:00
Eintracht Trier
-
TuS Mechtersheim
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
Elversberg II
-
Koblenz
-
Sâm, 11.04
16:00
16:00
Arminia Ludwigshafen
-
Hertha Wiesbach
-
Sâm, 11.04
16:30
16:30
Wormatia Worms
-
FV Engers
-
Sâm, 11.04
16:00
16:00
FC Karbach
-
Hassia Bingen
-
Sâm, 11.04
15:30
15:30
TSV Schott Mainz
-
FV Diefflen
-
Sâm, 11.04
16:30
16:30
Eisbachtaler Sportfreunde
-
Pfeddersheim
-
Sâm, 11.04
17:00
17:00
FV Dudenhofen
-
Kaiserslautern II
-
Germania •
Oberliga Hamburg
•
Etapa 29
Germania •
Oberliga Hessen
•
Etapa 23
Germania •
Regionalliga West
•
Etapa 33
Sâm, 11.04
15:00
15:00
Fortuna Duesseldorf II
-
Wattenscheid
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
SV Roedinghausen
-
Oberhausen
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
TuS Haltern
-
Schalke 04 II
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
Borussia Dortmund II
-
Bonner SC
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
VfB Homberg
-
Lippstadt
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
RW Essen
-
Bergisch Gladbach
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
Wuppertal
-
Borussia Moenchengladbach II
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
Sportfreunde Lotte
-
Fortuna Koeln
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
Alemannia Aachen
-
SC Verl
-
Germania •
Oberliga Niedersachsen
•
Etapa 16
Germania •
Oberliga NOFV-Nord
•
Etapa 23
Germania •
Regionalliga Southwest
•
Etapa 29
Sâm, 11.04
15:00
15:00
Saarbruecken
-
Freiburg II
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
FCA Walldorf
-
Bahlinger SC
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
TuS RW Koblenz
-
Homburg
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
Bayern Alzenau
-
Ulm
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
FSV Frankfurt
-
Elversberg
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
TSG Balingen
-
Kickers Offenbach
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
TSV Steinbach
-
Pirmasens
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
Mainz 05 II
-
Aalen
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
Hoffenheim II
-
FC Giessen
-
Germania •
Oberliga Baden-Wurttemberg
•
Etapa 27
Germania •
Oberliga NOFV-Sud
•
Etapa 23
Germania •
Oberliga Flens
•
Etapa 19
Internaţional •
Friendlies
Internaţional •
EURO U19 Elite Round Grp. 4
•
Etapa 2
Internaţional •
EURO U19 Elite Round Grp. 1
•
Etapa 2
Internaţional •
EURO U19 Elite Round Grp. 3
•
Etapa 2
Internaţional •
EURO U19 Elite Round Grp. 6
•
Etapa 2
Internaţional •
EURO U19 Elite Round Grp. 7
•
Etapa 2
Internaţional •
Club Friendlies
Sâm, 11.04
17:10
17:10
SMI Autotrans
0
FC Oshmyany
4
Sâm, 11.04
15:00
15:00
Sputnik Rechitsa
1
Shakhtar-2 (Petrikov)
1
Sâm, 11.04
15:00
15:00
Maelarhoejden-Haegersten FF
1
Assyriska United
4
Sâm, 11.04
14:05
14:05
Lida
10
KFK Chayka
0
Sâm, 11.04
13:30
13:30
Krumkachy Minsk
4
Dnyapro Mogilev
1
Sâm, 11.04
13:00
13:00
Zhlobin
1
Lokomotiv Gomel
9
Sâm, 11.04
12:00
12:00
FC Smorgon
3
FK Molodechno
0
Sâm, 11.04
11:10
11:10
FC Dinamo-Brest Malorita
1
Granit Mikashevichi
2
Italia •
Serie C Grp. B
•
Etapa 36
Sâm, 11.04
16:00
16:00
Vis Pesaro
-
Modena
-
Sâm, 11.04
18:30
18:30
L.R. Vicenza Virtus
-
Sudtirol
-
Sâm, 11.04
16:00
16:00
Piacenza
-
Reggio Audace
-
Sâm, 11.04
18:30
18:30
Calcio Padova
-
Gubbio
-
Sâm, 11.04
18:30
18:30
Ravenna
-
Rimini
-
Sâm, 11.04
18:30
18:30
Fermana
-
Alma Juventus Fano
-
Sâm, 11.04
16:00
16:00
Triestina
-
Carpi
-
Sâm, 11.04
16:00
16:00
Sambenedettese
-
Imolese Calcio
-
Italia •
Serie C Grp. C
•
Etapa 36
Sâm, 11.04
16:00
16:00
Reggina
-
Teramo
-
Sâm, 11.04
18:30
18:30
Bisceglie
-
Cavese
-
Sâm, 11.04
18:30
18:30
Virtus Francavilla
-
Monopoli
-
Sâm, 11.04
18:30
18:30
Avellino
-
Viterbese
-
Sâm, 11.04
18:30
18:30
Paganese
-
Casertana
-
Sâm, 11.04
16:00
16:00
Vibonese
-
Sicula Leonzio
-
Sâm, 11.04
16:00
16:00
Catania
-
Rieti
-
Sâm, 11.04
16:00
16:00
Ternana
-
Catanzaro
-
Italia •
Serie C Grp. A
•
Etapa 36
Sâm, 11.04
16:00
16:00
Robur Siena
-
Alessandria
-
Sâm, 11.04
18:30
18:30
AlbinoLeffe
-
Giana Erminio
-
Sâm, 11.04
16:00
16:00
Juventus U23
-
Como
-
Sâm, 11.04
18:30
18:30
S.S. Arezzo
-
Pistoiese
-
Sâm, 11.04
16:00
16:00
Pianese
-
Novara
-
Sâm, 11.04
18:30
18:30
Pro Patria
-
Renate
-
Sâm, 11.04
16:00
16:00
Monza
-
Olbia
-
Sâm, 11.04
16:00
16:00
Pergolettese
-
Pontedera
-
Japonia •
J. League 3
•
Etapa 6
Olanda •
Tweede Divisie
•
Etapa 29
Sâm, 11.04
16:00
16:00
Rijnsburgse Boys
-
SVV Scheveningen
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
De Treffers
-
Jong FC Volendam
-
Sâm, 11.04
19:00
19:00
TEC
-
Spakenburg
-
Sâm, 11.04
16:00
16:00
IJsselmeervogels
-
Quick Boys
-
Sâm, 11.04
16:30
16:30
Jong Sparta Rotterdam
-
Excelsior Maassluis
-
Sâm, 11.04
16:30
16:30
HHC
-
ASWH
-
Sâm, 11.04
16:30
16:30
AFC
-
Noordwijk
-
Sâm, 11.04
15:30
15:30
GVVV Veenendaal
-
Kozakken Boys
-
Sâm, 11.04
16:30
16:30
Katwijk
-
Koninklijke HFC
-
Olanda •
Eredivisie
•
Etapa 30
Portugalia •
Campeonato de Portugal Grp. A
•
Etapa 30
Sâm, 11.04
18:00
18:00
CDC Montalegre
-
Braga B
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Uniao da Madeira
-
Chaves B
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Merelinense
-
Maria da Fonte
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Berco SC
-
CD Cerveira
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
SC Mirandela
-
AD Fafe
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Braganca
-
AD Oliveirense
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Maritimo B
-
Pedras Salgadas
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Camara Lobos
-
Vizela
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
ARS Martinho
-
Vitoria de Guimaraes B
-
Portugalia •
Campeonato de Portugal Grp. C
•
Etapa 30
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Fontinhas
-
Beira-Mar
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Fatima
-
Anadia
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Benfica Castelo Branco
-
Condeixa
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Caldas
-
Torreense
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Sertanense
-
Vitoria de Sernache
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Uniao de Leiria
-
Sporting Ideal
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Santarem
-
Marinhense
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
RD Agueda
-
Oliveira Hospital
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Praiense
-
ARC Oleiros
-
Portugalia •
Segunda Liga
•
Etapa 28
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Penafiel
-
Varzim
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Feirense
-
Sporting Covilha
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Academica
-
Vilafranquense
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Chaves
-
Farense
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Cova da Piedade
-
FC Porto B
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Mafra
-
Benfica B
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Leixoes
-
Estoril
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Nacional
-
Casa Pia
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Academico Viseu
-
Oliveirense
-
Portugalia •
Campeonato de Portugal Grp. D
•
Etapa 30
Sâm, 11.04
18:00
18:00
S.U. 1 de Dezembro
-
Armacenenses
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Sacavenense
-
Sintrense
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Sintra Football
-
Esperanca de Lagos
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Lusitano Ginasio Clube
-
Real SC
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Alverca
-
Louletano
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Desportivo Fabril Barreiro
-
Oriental
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Amora FC
-
Olhanense
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Loures
-
Pinhalnovense
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Olimpico Montijo
-
Aljustrelense
-
Portugalia •
Campeonato de Portugal Grp. B
•
Etapa 30
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Coimbroes
-
Lusitania Lourosa
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Leca
-
FC Pedras Rubras
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Lusitano FCV
-
Paredes
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
AD Castro Daire
-
Felgueiras 1932
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Vila Real
-
Gondomar
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Espinho
-
Trofense
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Canelas 2010
-
Amarante FC
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Ginasio Figueirense
-
Sanjoanense
-
Sâm, 11.04
18:00
18:00
Valadares Gaia
-
Arouca
-
Rusia •
PFL Zone South
•
Etapa 23
Sâm, 11.04
15:00
15:00
Chornomorets
-
FK Makhachkala
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
Biolog Novokubansk
-
PFC Kuban
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
SKA Rostov
-
Druzhba
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
FC Alania Vladikavkaz
-
Dinamo Stavropol
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
Nalchik
-
Inter Cherkessk
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
Anzhi Makhachkala
-
FC Volgar
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
Krasnodar 3
-
Mashuk-KMV
-
Sâm, 11.04
15:00
15:00
Legion Dinamo
-
Spartak Vladikavkaz
-
SUA •
USL Championship
•
Etapa 1
Dum, 12.04
02:00
02:00
Colorado Springs Switchbacks FC
-
Orange County SC
-
Dum, 12.04
02:00
02:00
Charlotte Independence
-
Charleston Battery
-
Dum, 12.04
00:30
00:30
Atlanta United II
-
North Carolina FC
-
Dum, 12.04
02:00
02:00
Louisville City FC
-
Birmingham Legion
-
Sâm, 11.04
22:00
22:00
New York Red Bulls II
-
Saint Louis FC
-
Dum, 12.04
00:00
00:00
Swope Park Rangers
-
Pittsburgh Riverhounds
-
SUA •
Major League Soccer
•
Etapa 1
SUA •
USL League One
•
Etapa 1
Suedia •
2. Division Sodra Svealand
•
Etapa 2
Suedia •
2. Division Vastra Gotaland
•
Etapa 2
Suedia •
2. Division Ostra Gotaland
•
Etapa 2