Internaţional •
Europa League - calificări
•
Etapa 3
Internaţional •
Amicale
•
Etapa 1
Anglia •
Isthmian Premier Division
•
Etapa 2
Anglia •
Southern Premier Division South
•
Etapa 2
Anglia •
National League South
•
Etapa 4
Argentina •
Primera C Apertura
•
Etapa 3
Argentina •
Cup
•
1/16
Austria •
Regionalliga West - Tyrol
•
Etapa 5
Austria •
Regionalliga West - Vorarlberg
•
Etapa 4
Austria •
Regionalliga West - Salzburg
•
Etapa 4
Bulgaria •
Elite U19
•
Etapa 2
Mie, 14.08
21:00
21:00
Cherno more U19
3
Slavia (Sofia) U19
0
Mie, 14.08
21:00
21:00
Tsarsko selo U19
2
Septemvri (Sofia) U19
1
Mie, 14.08
21:00
21:00
Yantra 1919 U19
1
Ludogorets U19
2
Mie, 14.08
21:00
21:00
Levski U19
2
CSKA-Sofia U19
0
Mie, 14.08
21:00
21:00
Botev (Plovdiv) U19
5
OFK Pirin (Blagoevgrad) U19
0
Mie, 14.08
21:00
21:00
Vereya U19
3
Dunav 2010 U19
4
Mie, 14.08
21:00
21:00
Lokomotiv (Plovdiv) U19
2
Beroe U19
2
China •
Super League
•
Etapa 22
Danemarca •
Kvindeligaen
•
Etapa 3
Danemarca •
DBU Pokalen
•
Etapa 1
Danemarca •
1. Division
•
Etapa 4
Elveţia •
1. Liga Grp. 1
•
Etapa 6
Elveţia •
Super League
•
Etapa 6
Germania •
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
•
Etapa 4
Germania •
Oberliga Niederrhein
•
Etapa 2
Mie, 14.08
20:00
20:00
SW Essen
1
TVD Velbert
0
Mie, 14.08
20:00
20:00
FC Kray
5
Union Nettetal
0
Mie, 14.08
20:30
20:30
TuRU Duesseldorf
1
SpVg Schonnebeck
2
Mie, 14.08
20:30
20:30
TSV Meerbusch
0
SV Straelen
4
Mie, 14.08
20:30
20:30
SC Velbert
3
Niederwenigern
1
Mie, 14.08
20:30
20:30
Ratinger SV
5
VfB Hilden
2
Mie, 14.08
20:30
20:30
Cronenberger SC
1
Sportfreunde Baumberg
3
Mie, 14.08
20:30
20:30
FC Monheim
2
FC Kleve
1
Germania •
Regionalliga Southwest
•
Etapa 4
Germania •
Regionalliga Bayern
•
Etapa 3
Germania •
Regionalliga North
•
Etapa 4
Internaţional •
Copa Sudamericana
•
1/4
Internaţional •
UEFA Super Cup
•
final
Internaţional •
West Asian Championship Final Stage
•
final
Japonia •
Cup
•
Etapa 3
Mie, 14.08
13:00
13:00
Kashiwa Reysol
0
Sagan Tosu
1
Mie, 14.08
13:00
13:00
Tochigi SC
0
Kashima Antlers
4
Mie, 14.08
13:00
13:00
Avispa Fukuoka
0
Shimizu S-Pulse
1
Mie, 14.08
13:00
13:00
Tokushima Vortis
0
Honda FC
2
Mie, 14.08
13:00
13:00
V-Varen Nagasaki
7
Veertien Kuwana
6
Mie, 14.08
13:00
13:00
Omiya Ardija
0
Vissel Kobe
4
Mie, 14.08
13:00
13:00
Mito Hollyhock
1
Urawa Red Diamonds
2
Mie, 14.08
12:30
12:30
Kataller Toyama
0
Vegalta Sendai
1
Mie, 14.08
13:05
13:05
Oita Trinita
2
Kanoya University
1
Mie, 14.08
13:00
13:00
Jubilo Iwata
6
Vanraure Hachinohe
0
Mie, 14.08
13:00
13:00
Zweigen Kanazawa
1
Sanfrecce Hiroshima
2
Mie, 14.08
13:00
13:00
Yokohama FC
1
Yokohama F.Marinos
2
Mie, 14.08
12:30
12:30
Hosei University FC
2
Gamba Osaka
0
Mie, 14.08
13:00
13:00
Fagiano Okayama FC
1
Kawasaki Frontale
2
Mie, 14.08
13:00
13:00
Renofa Yamaguchi
0
Cerezo Osaka
3
Mie, 14.08
13:00
13:00
Ventforet Kofu
1
FC Tokyo
0
Norvegia •
Eliteserien
•
Etapa 10
Norvegia •
3. Divisjon Avd. 1
•
Etapa 15
Rusia •
National Football League
•
Etapa 8
Mie, 14.08
18:30
18:30
Yaroslavl
0
FC Yenisey Krasnoyarsk
0
Mie, 14.08
17:30
17:30
Spartak Moscow II
1
Tekstilshchik
2
Mie, 14.08
18:00
18:00
Neftekhimik
1
FC Rotor Volgograd
2
Mie, 14.08
12:00
12:00
Luch Energiya
1
Chayka
1
Mie, 14.08
19:00
19:00
Fakel
0
Armavir FC
2
Mie, 14.08
12:00
12:00
SKA-Khabarovsk
1
Mordovya
2
Mie, 14.08
19:00
19:00
Chertanovo Moscow
1
FC Krasnodar II
2
Mie, 14.08
19:30
19:30
T. Moscova
3
Avangard Kursk
1
Mie, 14.08
20:00
20:00
Baltika
2
Nizhny Novgorod
1
Mie, 14.08
15:00
15:00
Tom Tomsk
0
Khimki
0
Rusia •
PFL Zone Ural-Povolzhye
•
Etapa 5
Rusia •
PFL Zone East
•
Etapa 3
SUA •
USL Championship
•
Etapa 1
SUA •
NWSL
•
Etapa 1
SUA •
Major League Soccer
•
Etapa 1
Serbia •
Prva Liga
•
Etapa 3
Mie, 14.08
21:00
21:00
FK Metalac
1
Kabel Novi Sad
3
Mie, 14.08
21:00
21:00
Kolubara
0
Buducnost Dobanovci
0
Mie, 14.08
21:00
21:00
Trayal Krusevac
1
FK Graficar
0
Mie, 14.08
21:00
21:00
Backa Backa Palanka
3
FK Smederevo 1924
0
Mie, 14.08
18:30
18:30
Bezanija
-
Buducnost Dobanovci
-
Mie, 14.08
18:30
18:30
Zlatibor
1
FK Zemun
0
Mie, 14.08
18:30
18:30
FK Sindjelic Beograd
1
Radnicki Pirot
1
Mie, 14.08
18:30
18:30
Zarkovo
0
Novi Pazar
0
Mie, 14.08
18:30
18:30
FK Radnicki 1923
0
Dinamo Vranje
4
Mie, 14.08
18:30
18:30
Zarkovo
-
Borac Cacak
-
Suedia •
Cup
•
Etapa 2
Suedia •
2. Division Soedra Svealand
•
Etapa 18
Suedia •
Damallsvenskan
•
Etapa 13