Spania •
LaLiga2 Playoff
•
final
China •
Super League
•
Etapa 14
China •
China League
•
Etapa 14
Danemarca •
Danmarksserien Relegation Playoff
•
final
Internaţional •
CONCACAF Gold Cup Grp. A
•
Etapa 2
Internaţional •
Amicale intercluburi
•
Etapa 1
Internaţional •
World Cup 1/8 Finals
•
1/8
Internaţional •
Cupa Africii pe Națiuni - grupa A
•
Etapa 1
Internaţional •
Euro U21 - grupa A
•
Etapa 3
Internaţional •
Copa America Grp. A
•
Etapa 3
Japonia •
J. League
•
Etapa 16
Japonia •
J. League 3
•
Etapa 13
Dum, 23.06
13:00
13:00
Thespakusatsu Gunma
3
Kamatamare Sanuki
1
Dum, 23.06
12:00
12:00
Kataller Toyama
1
Vanraure Hachinohe
2
Dum, 23.06
12:00
12:00
Cerezo Osaka U23
3
SC Sagamihara
0
Dum, 23.06
11:00
11:00
YSCC
3
Nagano Parceiro
0
Dum, 23.06
11:00
11:00
Gamba Osaka U23
3
Gainare Tottori
1
Dum, 23.06
09:00
09:00
Blaublitz Akita
1
Roasso Kumamoto
2
Dum, 23.06
11:00
11:00
FC Tokyo U23
1
Azul Claro Numazu
0
Japonia •
J. League 2
•
Etapa 19
Norvegia •
3. Divisjon Avd. 1
•
Etapa 11
Dum, 23.06
16:00
16:00
Mandalskameratene
6
Start 2
0
Dum, 23.06
16:00
16:00
Junkeren
0
Lillestroem 2
0
Dum, 23.06
16:00
16:00
Ull/Kisa 2
3
Skjervoey
4
Dum, 23.06
16:30
16:30
Norild
1
Grei
4
Dum, 23.06
17:00
17:00
Gjelleraasen
0
Finnsnes
3
Dum, 23.06
17:00
17:00
Floeya
2
Hoenefoss
2
Dum, 23.06
15:00
15:00
Stabaek 2
0
Traeff
1
Dum, 23.06
15:00
15:00
Djerv 1919
3
Stroemsgodset 2
1
Norvegia •
Eliteserien
•
Etapa 12
Norvegia •
2. Divisjon Avd. 1
•
Etapa 11
Norvegia •
1. Division
•
Etapa 11
Norvegia •
1. Division
•
Etapa 12
Portugalia •
Campeonato de Portugal Promotion Playoff
•
final
SUA •
Major League Soccer
•
Etapa 1
SUA •
USL Championship
•
Etapa 1
Dum, 23.06
03:00
03:00
Nashville SC
3
Ottawa Fury
3
Dum, 23.06
04:00
04:00
OKC Energy FC
1
Phoenix Rising FC
4
Dum, 23.06
06:00
06:00
Sacramento Republic FC
6
Tulsa Roughnecks FC
0
Dum, 23.06
05:00
05:00
LA Galaxy II
1
New Mexico United
1
Dum, 23.06
04:30
04:30
El Paso Locomotive
0
Las Vegas Lights FC
1
Dum, 23.06
04:00
04:00
Colorado Springs Switchbacks FC
1
Real Monarchs SLC
2
Dum, 23.06
03:30
03:30
Orange County SC
0
Portland Timbers II
2
Dum, 23.06
03:30
03:30
Saint Louis FC
2
North Carolina FC
2
Dum, 23.06
03:00
03:00
Birmingham Legion
2
Hartford Athletic
2
SUA •
NWSL
•
Etapa 1
SUA •
USL Championship
•
Etapa 1
Spania •
Segunda B Promotion Playoff
•
final
Suedia •
1. Division North
•
Etapa 14
Suedia •
2. Division Soedra Svealand
•
Etapa 13
Suedia •
2. Division Norra Svealand
•
Etapa 13
Suedia •
2. Division Vaestra Goetaland
•
Etapa 13
Suedia •
Superettan
•
Etapa 14
Suedia •
2. Division Oestra Goetaland
•
Etapa 13
Suedia •
2. Division Norrland
•
Etapa 13