România •
Liga 1 - sezon regulat
•
Etapa 17
România •
Liga 2
•
Etapa 19
Anglia •
Premier League
•
Etapa 13
Anglia •
Championship
•
Etapa 17
Spania •
LaLiga
•
Etapa 14
Spania •
LaLiga2
•
Etapa 17
Italia •
Serie A
•
Etapa 13
Italia •
Serie B
•
Etapa 13
Germania •
Bundesliga
•
Etapa 12
Germania •
2. Bundesliga
•
Etapa 14
Franţa •
Ligue 1
•
Etapa 14
Franţa •
Cupa Franței
•
Etapa 7
Anglia •
WSL
•
Etapa 7
Dum, 24.11
16:00
16:00
Arsenal Women
1
Liverpool FC Women
0
Dum, 24.11
17:00
17:00
West Ham United Women
2
Reading FC Women
3
Dum, 24.11
14:30
14:30
Everton Women
3
Tottenham Hotspur Women
1
Dum, 24.11
14:00
14:00
Manchester United Women
4
Brighton & Hove Albion Women
0
Dum, 24.11
14:30
14:30
Bristol City WFC
0
Manchester City Women
5
Dum, 24.11
16:45
16:45
Birmingham City Women
0
Chelsea FC Women
6
Anglia •
FA Trophy Qualification
•
Etapa 5
Arabia Saudită •
Premier League
•
Etapa 10
Argentina •
Superliga
•
Etapa 14
Argentina •
Primera Nacional Zona A
•
Etapa 14
Argentina •
Federal A Zona A
•
Etapa 13
Lun, 25.11
00:30
00:30
CA Chaco For Ever
1
Sportivo Las Parejas
0
Lun, 25.11
01:00
01:00
Boca Unidos
2
Atletico Guemes
1
Dum, 24.11
23:00
23:00
Crucero del Norte
1
San Martin de Formosa
2
Lun, 25.11
00:30
00:30
Sportivo Belgrano
0
Juventud Unida Gualeguaychu
1
Dum, 24.11
22:00
22:00
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
0
Central Norte
0
Dum, 24.11
22:30
22:30
Douglas Haig
1
Defensores de Pronunciamiento
1
Dum, 24.11
23:30
23:30
Union de Sunchales
0
Sarmiento de Resistencia
0
Argentina •
Federal A Zona B
•
Etapa 13
Lun, 25.11
01:00
01:00
Desamparados
1
Deportivo Madryn
1
Dum, 24.11
22:00
22:00
CASD Camioneros
1
Ferro Carril Oeste General Pico
1
Dum, 24.11
22:00
22:00
Circulo Deportivo
2
Club Sportivo Penarol
1
Dum, 24.11
22:00
22:00
Sol de Mayo
1
Olimpo
0
Dum, 24.11
22:00
22:00
Sansinena BB
1
Huracan Las Heras
1
Lun, 25.11
01:30
01:30
Juventud Unida Universitario
0
Sportivo Estudiantes
1
Argentina •
Primera B Metropolitana Apertura
•
Etapa 15
Argentina •
Primera Nacional Zona B
•
Etapa 14
Argentina •
Primera C Apertura
•
Etapa 17
Austria •
Bundesliga
•
Etapa 15
Austria •
2. Liga
•
Etapa 15
Belgia •
BEL
•
Etapa 13
Belgia •
First Division A
•
Etapa 16
Belgia •
First Division B 1st Stage
•
Etapa 16
Bulgaria •
Second Professional League
•
Etapa 16
Bulgaria •
North-East Third League
•
Etapa 14
Bulgaria •
First Professional League
•
Etapa 17
Bulgaria •
South-East Third League
•
Etapa 17
Bulgaria •
Elite U19
•
Etapa 13
Bulgaria •
Elite U17
•
Etapa 14
Cehia •
1. Liga
•
Etapa 17
Cehia •
FNL
•
Etapa 16
Cipru •
1. Division
•
Etapa 10
Cipru •
2. Division Grp. A
•
Etapa 7
Croaţia •
2. Division
•
Etapa 14
Croaţia •
1. Division
•
Etapa 16
Danemarca •
Superleague
•
Etapa 17
Elveţia •
Challenge League
•
Etapa 15
Elveţia •
Super League
•
Etapa 15
Franţa •
Division 1 Feminine
•
Etapa 10
Germania •
Oberliga Flens
•
Etapa 18
Germania •
Oberliga Hessen
•
Etapa 19
Germania •
Frauen-Bundesliga
•
Etapa 10
Germania •
Oberliga Niedersachsen
•
Etapa 18
Dum, 24.11
15:00
15:00
Arminia Hannover
3
BW Schwalbe Tuendern
3
Dum, 24.11
15:00
15:00
VfL Oldenburg
3
TuS Bersenbrueck
0
Dum, 24.11
16:00
16:00
Eintracht Northeim
0
TB Uphusen
4
Dum, 24.11
15:00
15:00
MTV Eintracht Celle
1
Delmenhorst
2
Dum, 24.11
15:00
15:00
Lupo-Martini Wolfsburg
1
Heeslinger SC
1
Dum, 24.11
15:00
15:00
MTV Wolfenbuettel
2
Spelle-Venhaus
1
Dum, 24.11
15:00
15:00
FC Hagen/Uthlede
1
MTV Gifhorn
1
Germania •
3. Liga
•
Etapa 16
Germania •
Regionalliga Southwest
•
Etapa 18
Germania •
Oberliga Bayern South
•
Etapa 21
Germania •
Oberliga Hamburg
•
Etapa 18
Germania •
Oberliga Bremen
•
Etapa 16
Germania •
Regionalliga North
•
Etapa 20
Germania •
Oberliga NOFV-Nord
•
Etapa 13
Germania •
Oberliga NOFV-Sud
•
Etapa 13
Germania •
Regionalliga Northeast
•
Etapa 16
Grecia •
Football League
•
Etapa 9
Grecia •
Super League
•
Etapa 11
Grecia •
Super League 2
•
Etapa 6
Internaţional •
AFC Champions League Final Stage
•
final
Italia •
Serie D Grp. C
•
Etapa 15
Dum, 24.11
15:30
15:30
Legnago Salus
4
Adriese
3
Dum, 24.11
15:30
15:30
Union Feltre
2
Cjarlins Muzane
0
Dum, 24.11
15:30
15:30
Villafranca
1
Luparense
1
Dum, 24.11
15:30
15:30
Chions
3
Campodarsego
4
Dum, 24.11
15:30
15:30
Montebelluna
0
Ambrosiana
2
Dum, 24.11
15:30
15:30
Cartigliano
2
Vigasio
0
Dum, 24.11
15:30
15:30
Mestre
2
Clodiense
0
Dum, 24.11
15:30
15:30
Caldiero Terme
0
Belluno
3
Dum, 24.11
15:30
15:30
Este
1
San Luigi
0
Dum, 24.11
15:30
15:30
Delta Calcio Rovigo
2
Tamai
0
Italia •
Serie D Grp. D
•
Etapa 13
Dum, 24.11
15:30
15:30
Alfonsine
3
Cavenago Fanfulla
0
Dum, 24.11
15:30
15:30
Progresso
1
Crema
1
Dum, 24.11
15:30
15:30
Ciliverghe Mazzano
1
Forli
4
Dum, 24.11
15:30
15:30
Calvina
0
Vigor Carpaneto
1
Dum, 24.11
15:30
15:30
Correggese
1
Mezzolara
3
Dum, 24.11
15:30
15:30
Breno
1
Sasso Marconi
4
Dum, 24.11
15:30
15:30
Fiorenzuola
2
Franciacorta FC
1
Dum, 24.11
15:30
15:30
Savignanese
1
Mantova
2
Dum, 24.11
15:30
15:30
Sammaurese
1
Lentigione
1
Italia •
Serie D Grp. I
•
Etapa 13
Dum, 24.11
15:30
15:30
Calcio Biancavilla 1990
0
Castrovillari
0
Dum, 24.11
15:30
15:30
Cittanovese
3
Marina di Ragusa
0
Dum, 24.11
15:30
15:30
Roccella
0
US Palmese
0
Dum, 24.11
16:00
16:00
Savoia
1
Giugliano
0
Dum, 24.11
15:30
15:30
Licata
4
ACD San Tommaso
0
Dum, 24.11
15:30
15:30
Palermo
1
Messina
0
Dum, 24.11
15:30
15:30
Nola
1
Acireale
1
Dum, 24.11
15:30
15:30
Citta di Messina
2
Marsala
0
Italia •
Serie D Grp. E
•
Etapa 13
Dum, 24.11
15:30
15:30
Aglianese
1
Grosseto
4
Dum, 24.11
15:30
15:30
US Gavorrano
3
Ponsacco
0
Dum, 24.11
15:30
15:30
Flaminia
1
Trestina
1
Dum, 24.11
15:30
15:30
Sangiovannese
2
San Donato
1
Dum, 24.11
15:30
15:30
Scandicci
4
Tuttocuoio
0
Dum, 24.11
15:30
15:30
Cannara
0
Bastia Calcio
1
Dum, 24.11
15:30
15:30
Monterosi
1
SSD Albalonga
1
Dum, 24.11
15:30
15:30
Grassina
3
Foligno
1
Dum, 24.11
15:30
15:30
Pomezia
0
Aquila Montevarchi
0
Italia •
Serie D Grp. A
•
Etapa 13
Italia •
Serie D Grp. B
•
Etapa 15
Dum, 24.11
15:30
15:30
Virtus Bolzano
3
Levico Terme
2
Dum, 24.11
15:30
15:30
Pro Sesto
2
NibionnoOggiono
1
Dum, 24.11
15:30
15:30
Sondrio Calcio
1
Pontisola
0
Dum, 24.11
15:30
15:30
Virtus Bergamo Alzanoseriate
1
Castellanzese
4
Dum, 24.11
15:30
15:30
Dro
2
Inveruno
2
Dum, 24.11
15:30
15:30
Tritium
0
AC Legnano
1
Dum, 24.11
15:30
15:30
Arconatese
1
Bustese Milano City
0
Dum, 24.11
15:30
15:30
Brusaporto
1
Folgore Caratese
0
Dum, 24.11
15:30
15:30
Seregno
1
Scanzorosciate
1
Dum, 24.11
15:30
15:30
Villa D'Alme
2
Caravaggio
2
Italia •
Serie D Grp. G
•
Etapa 13
Dum, 24.11
15:30
15:30
Citta di Anagni
0
Budoni
2
Dum, 24.11
15:30
15:30
ASD Lanusei
0
AP Turris
2
Dum, 24.11
16:00
16:00
Pro Calcio Tor Sapienza
1
Latte Dolce
0
Dum, 24.11
15:30
15:30
Cassino
0
Ostia Mare
0
Dum, 24.11
15:30
15:30
Arzachena
3
Team Nuova Florida 2005
0
Dum, 24.11
15:30
15:30
Portici
2
Aprilia
1
Dum, 24.11
15:30
15:30
Torres
2
ASD Trastevere
1
Dum, 24.11
15:30
15:30
Latina
1
Vis Artena
1
Dum, 24.11
15:30
15:30
Muravera
2
Ladispoli
0
Italia •
Serie D Grp. H
•
Etapa 13
Dum, 24.11
15:30
15:30
ASD Grumentum Val Dagri
0
Gladiator
2
Dum, 24.11
16:00
16:00
Audace Cerignola
2
Citta di Fasano
1
Dum, 24.11
16:00
16:00
Brindisi
1
Francavilla
2
Dum, 24.11
15:30
15:30
Sorrento
1
Bitonto
1
Dum, 24.11
15:30
15:30
Taranto
0
Gravina
3
Dum, 24.11
15:30
15:30
Nocerina
1
Fidelis Andria
5
Dum, 24.11
15:30
15:30
ACD Nardo
3
Gelbison Cilento
0
Dum, 24.11
15:30
15:30
Foggia
1
Team Altamura
0
Dum, 24.11
15:30
15:30
Casarano
4
Agropoli
1
Italia •
Serie C Grp. C
•
Etapa 16
Italia •
Serie C Grp. A
•
Etapa 16
Italia •
Serie C Grp. B
•
Etapa 16
Dum, 24.11
18:30
18:30
Piacenza
0
Imolese Calcio
0
Dum, 24.11
18:30
18:30
Triestina
1
Sudtirol
0
Dum, 24.11
18:30
18:30
Fermana
1
Reggio Audace
1
Dum, 24.11
18:30
18:30
R.C. Cesena
1
Modena
0
Dum, 24.11
18:30
18:30
Ravenna
3
Gubbio
3
Dum, 24.11
16:00
16:00
Sambenedettese
2
FeralpiSalo
0
Dum, 24.11
16:00
16:00
Calcio Padova
1
Rimini
0
Dum, 24.11
16:00
16:00
L.R. Vicenza Virtus
2
Alma Juventus Fano
1
Dum, 24.11
16:00
16:00
Vis Pesaro
2
ArzignanoChiampo
1
Italia •
Serie D Grp. F
•
Etapa 13
Japonia •
J. League 2
•
Etapa 42
Dum, 24.11
07:00
07:00
Kashiwa Reysol
13
Kyoto Sanga FC
1
Dum, 24.11
07:00
07:00
Yokohama FC
2
Ehime FC
0
Dum, 24.11
07:00
07:00
Albirex Niigata
2
V-Varen Nagasaki
1
Dum, 24.11
07:00
07:00
Avispa Fukuoka
2
Kagoshima United
1
Dum, 24.11
07:00
07:00
Mito Hollyhock
1
Fagiano Okayama FC
0
Dum, 24.11
07:00
07:00
JEF United Chiba
0
Tochigi SC
1
Dum, 24.11
07:00
07:00
Tokushima Vortis
3
Renofa Yamaguchi
0
Dum, 24.11
07:00
07:00
Tokyo Verdy
5
FC Gifu
1
Dum, 24.11
07:00
07:00
Montedio Yamagata
1
Machida Zelvia
2
Dum, 24.11
07:00
07:00
Ventforet Kofu
2
FC Ryukyu
0
Dum, 24.11
07:00
07:00
Zweigen Kanazawa
1
Omiya Ardija
1
Japonia •
J. League 3
•
Etapa 32
Dum, 24.11
08:00
08:00
Gamba Osaka U23
0
Thespakusatsu Gunma
1
Dum, 24.11
08:00
08:00
Cerezo Osaka U23
2
FC Tokyo U23
0
Dum, 24.11
08:00
08:00
Giravanz Kitakyushu
4
Kamatamare Sanuki
0
Dum, 24.11
07:00
07:00
Grulla Morioka
1
Nagano Parceiro
2
Dum, 24.11
06:00
06:00
Fukushima United
1
Vanraure Hachinohe
2
Dum, 24.11
06:00
06:00
Azul Claro Numazu
3
Gainare Tottori
1
Dum, 24.11
06:00
06:00
SC Sagamihara
1
Roasso Kumamoto
0
Norvegia •
Eliteserien
•
Etapa 29
Dum, 24.11
19:00
19:00
Stabaek
4
Mjoendalen
2
Dum, 24.11
19:00
19:00
Ranheim
2
Lillestroem
1
Dum, 24.11
19:00
19:00
Viking
2
Rosenborg
2
Dum, 24.11
19:00
19:00
Sarpsborg 08
1
FK Haugesund
1
Dum, 24.11
19:00
19:00
Bodo Glimt
3
Kristiansund BK
0
Dum, 24.11
19:00
19:00
Stroemsgodset
6
Brann
0
Dum, 24.11
19:00
19:00
Vaalerenga
2
Molde
4
Dum, 24.11
19:00
19:00
Odds Ballklubb
2
Tromsoe
1
Norvegia •
Toppserien Qualification
•
final
Norvegia •
1. Divisjon Qualification
•
final
Olanda •
Eredivisie
•
Etapa 14
Olanda •
Tweede Divisie
•
Etapa 13
Polonia •
2. Division
•
Etapa 19
Polonia •
Ekstraklasa
•
Etapa 16
Polonia •
1. Division
•
Etapa 19
Portugalia •
Cup
•
Etapa 4
Dum, 24.11
17:00
17:00
Moreirense
1
Mafra
3
Dum, 24.11
17:00
17:00
Anadia
2
Beira-Mar
1
Dum, 24.11
17:00
17:00
Pacos de Ferreira
1
Sanjoanense
0
Dum, 24.11
17:00
17:00
Sintra Football
0
Marinhense
2
Dum, 24.11
17:30
17:30
Rio Ave
1
Alverca
0
Dum, 24.11
17:00
17:00
Pedras Salgadas
5
Canelas 2010
6
Dum, 24.11
19:30
19:30
FC Porto
4
Vitoria de Setubal
0
Dum, 24.11
22:00
22:00
Chaves
1
Belenenses SAD
0
Portugalia •
Campeonato de Portugal Grp. D
•
Etapa 11
Portugalia •
Campeonato de Portugal Grp. C
•
Etapa 1
Rusia •
Premier League
•
Etapa 17
Serbia •
Prva Liga
•
Etapa 21
Serbia •
Super Liga
•
Etapa 17
Spania •
Segunda B Grp. I
•
Etapa 14
Dum, 24.11
18:00
18:00
CD Badajoz
1
Marbella
0
Dum, 24.11
18:00
18:00
Club Haro Deportivo
1
Salamanca CF UDS
2
Dum, 24.11
18:00
18:00
Espanyol B
3
Villarreal B
1
Dum, 24.11
18:00
18:00
Yeclano
2
Recreativo Huelva
0
Dum, 24.11
18:00
18:00
Real Murcia
2
Granada B
0
Dum, 24.11
18:00
18:00
Villarrubia CF
1
Cartagena
2
Dum, 24.11
13:00
13:00
Pena Dep. Santa Eulalia
1
Pontevedra
0
Dum, 24.11
13:00
13:00
Atletico Madrid B
2
Inter de Madrid
0
Dum, 24.11
13:00
13:00
Ebro
1
Sabadell
1
Dum, 24.11
18:00
18:00
UP Langreo
3
San Sebastian de los Reyes
0
Dum, 24.11
19:00
19:00
UD Cornella
2
FC Andorra
0
Dum, 24.11
13:00
13:00
Alaves B
1
Tudelano
0
Dum, 24.11
13:00
13:00
Gimnastic
2
Ejea
0
Dum, 24.11
13:00
13:00
UD Cornella
-
Reus
-
Dum, 24.11
13:00
13:00
Valencia B
4
Orihuela
1
Dum, 24.11
18:00
18:00
CF Talavera de la Reina
1
Villarrobledo
0
Dum, 24.11
13:00
13:00
Celta Vigo B
1
UD Ibiza
0
Dum, 24.11
14:00
14:00
Las Palmas B
0
Rayo Majadahonda
0
Dum, 24.11
18:00
18:00
Castellon
0
Llagostera
0
Dum, 24.11
18:00
18:00
Burgos CF
0
Real Valladolid B
1
Dum, 24.11
18:00
18:00
Guijuelo
2
Athletic Bilbao B
0
Dum, 24.11
18:00
18:00
La Nucia
3
Hercules
0
Dum, 24.11
17:00
17:00
Cadiz B
0
Atletico Sanluqueno CF
0
Dum, 24.11
18:00
18:00
Badalona
0
AE Prat
1
Dum, 24.11
18:00
18:00
Barakaldo
1
Arenas Getxo
3
Dum, 24.11
18:00
18:00
San Fernando CD
0
UCAM Murcia
0
Dum, 24.11
12:30
12:30
Getafe B
1
Atletico Baleares
0
Dum, 24.11
17:00
17:00
Izarra
0
Real Union
1
Dum, 24.11
12:30
12:30
Melilla
2
Sporting Gijon B
0
Dum, 24.11
18:00
18:00
UE Olot
3
Atletico Levante UD
0
Dum, 24.11
18:00
18:00
Marino Luanco
1
Coruxo F.C.
3
Dum, 24.11
18:00
18:00
Algeciras
2
Don Benito
0
Dum, 24.11
13:00
13:00
Las Rozas CF
2
Ferrol
5
Dum, 24.11
18:00
18:00
CD Calahorra
1
Leonesa
0
Dum, 24.11
18:00
18:00
Cordoba
1
Merida
1
Turcia •
3. Lig Grp. 1
•
Etapa 14
Dum, 24.11
12:00
12:00
Elaziz Belediyespor
4
Fatsa Belediyespor
1
Dum, 24.11
12:00
12:00
Diyarbekir Spor AS
3
Yozgatspor
1
Dum, 24.11
12:30
12:30
Osmaniyespor
2
Soma Spor Dernegi
2
Dum, 24.11
12:00
12:00
Agri 1970 Spor
3
Kemerspor 2003
3
Dum, 24.11
12:30
12:30
Catalcaspor
2
Duczespor
0
Dum, 24.11
12:30
12:30
Kocaelispor
2
Erokspor
0
Dum, 24.11
12:30
12:30
Payasspor
2
Alemdag Spor 1877
0
Dum, 24.11
12:30
12:30
Golcukspor
0
Muglaspor
3
Dum, 24.11
12:30
12:30
Serik Belediyespor
3
Tire 1922 Spor
1
Dum, 24.11
12:30
12:30
Karacabey Belediye Spor
0
Bayrampasa
0
Dum, 24.11
12:30
12:30
Halide Edip Adivar Spor
2
1954 Kelkit Belediyespor
1
Dum, 24.11
12:30
12:30
Kizilcabolukspor
1
68 Aksaray Belediyspor
2
Dum, 24.11
12:30
12:30
Tokatspor
1
Sile Yildizspor
3
Dum, 24.11
12:00
12:00
Artvin Hopaspor
0
24 Erzincanspor
2
Dum, 24.11
12:30
12:30
Nevsehirspor Genclik
1
Yeni Altindag Belediyespor
0
Dum, 24.11
12:00
12:00
Yomraspor
3
Manisaspor
0
Dum, 24.11
12:00
12:00
Malatya Yesilyurt Belediyespor
4
Batman Petrolspor
2
Dum, 24.11
12:00
12:00
Karakopru Belediyespor
0
Silivrispor
2
Dum, 24.11
12:00
12:00
Yeni Orduspor
0
Cankaya FK
0
Dum, 24.11
12:00
12:00
Pazarspor
1
Darica Genclerbirligi
0
Dum, 24.11
12:30
12:30
Sultanbeyli Belediyespor
1
Erzin Belediyespor
1
Dum, 24.11
12:30
12:30
Belediye Derince
0
Tepecikspor
0
Dum, 24.11
12:00
12:00
Cizrespor
0
Karsiyaka
2
Turcia •
2. Lig - Red Group
•
Etapa 14
Dum, 24.11
12:00
12:00
Van Buyuksehir Belediyespor
2
Bayburt Genclikspor
0
Dum, 24.11
12:00
12:00
Kahramanmarasspor
1
Karabukspor
0
Dum, 24.11
11:30
11:30
Sivas Belediye Spor
0
Tuzlaspor
2
Dum, 24.11
12:30
12:30
Bodrumspor
1
Sakaryaspor
1
Dum, 24.11
12:00
12:00
Gumushanespor
2
Hacettepe Spor Kulubu
3
Dum, 24.11
12:30
12:30
Usakspor
1
Bandirmaspor
3
Dum, 24.11
12:30
12:30
Samsunspor
5
Sanliurfaspor
0
Dum, 24.11
12:30
12:30
Manisa Buyuksehir Belediyespor
3
Amed Sportif
0
Dum, 24.11
12:30
12:30
Afjet Afyonspor
2
Kirklarelispor
2
Dum, 24.11
12:30
12:30
Bugsasspor
1
Sancaktepe Belediyespor
0
Dum, 24.11
12:30
12:30
Ergene Velimese Spor
2
Nigde Anadolu FK
0
Dum, 24.11
12:30
12:30
Tarsus
2
Inegolspor
1
Dum, 24.11
12:00
12:00
1922 Konyaspor
1
Hekimoglu Trabzon
3
Turcia •
1. Lig
•
Etapa 12
Turcia •
Super Lig
•
Etapa 12
Ucraina •
1. Division
•
Etapa 19
Ucraina •
Premier League
•
Etapa 15
Ungaria •
NB II
•
Etapa 18
Dum, 24.11
16:15
16:15
Bekescsaba
1
Gyori ETO
1
Dum, 24.11
14:00
14:00
Soroksar SC
1
FC Ajka
0
Dum, 24.11
14:00
14:00
BFC Siofok
2
Vac FC
0
Dum, 24.11
18:00
18:00
Haladas
-
Balmazujvaros
-
Dum, 24.11
14:00
14:00
Szolnok
0
Nyiregyhaza Spartacus FC
1
Dum, 24.11
14:00
14:00
Dorogi FC
1
Duna Aszfalt TVSE
2
Dum, 24.11
18:00
18:00
Gyirmot
1
Budafok
1
Dum, 24.11
14:00
14:00
Budaors
3
Kazincbarcikai BSC
1
Dum, 24.11
18:00
18:00
Szeged 2011
1
MTK Budapest
1
Dum, 24.11
18:00
18:00
Aqvital FC Csakvar
2
Vasas Budapest
4
Ungaria •
NB I
•
Etapa 13