Comentarii (12)
suporter_valcean
suporter_valcean  •  08 Octombrie 2014, 08:35

"costica a dat o replica comentariilor acide", asta da explicatie! La lipsa de educatie se da replica cu lipsa de educatie. In ultimele minute, arbitrii au tinut totul sub control. (doua goluri diferenta pentru HCM. Semicercul fluierat aiurea punea in pericol victoria HCM-ului, CSM-ul fiind echipa cu un atuu moral, venind din urma)

ceaiuri
ceaiuri  •  07 Octombrie 2014, 16:47

rade ciob de oala sparta...uita ca acum putin timp isi depusese demisia(dupa infrangerea de la brasov cred)si acum vorbeste de csm...cand mai bine ar incerca sa-si aduca echipa la forma cea mai buna..pt ca peste o sapt si ceva vin polonezele si nu o sa fie asa simplu...

silviu74
silviu74  •  07 Octombrie 2014, 13:50
Postat de kkkotto07 pe 07 Octombrie 2014, 09:30

Daca Craiova aduce in pauza de iarna 2-3 norvegience cel putin la fel de bune ca Edem nu-l vad bine pe Buceschi. Oricum, prea multa laudarosenie, totusi CSM a condus in mare parte a jocului

la pauza hcm conducea cu 1 gol iar la final cu 3 goluri, unde este "csm a condus mare parte din joc " ???? poate aduce craiova 5 norvegience, mai aveti de tras mult ca sa bateti pe hcm si in plus parvut apartine de hcm, cand va reveni la Baia Mare veti fi terminati !

silviu74
silviu74  •  07 Octombrie 2014, 13:47
Postat de rozu pe 07 Octombrie 2014, 12:42

ambele loturi, cu antrenori cu tot, nu fac 50% din Oltchimul de acum 2-3 ani!

povesti ! Baia Mare are 3 jucatoare de baza de la oltchim, si sunt convins ca vechiul Oltchim ar avea serios de tras pentru a bate pe actualele Hcm si Csm !

silviu74
silviu74  •  07 Octombrie 2014, 13:45
Postat de suporter_valcean pe 07 Octombrie 2014, 09:48

Lipsa de educatie. Ai castigat meciul (si vezi bine cum l-ai castigat. Daca nu vezi, oribit fiind de propria performanta, il intrebi pe Chereches) nu faci comentarii rautacioase la adresa celui invins. Nu se face. (in lumea civilizata, bineinteles, la noi rautatile fac parte din cotidian). Si mai e ceva, dincolo lipsa de educatie, trebuie sa nu ai minte, tu, antrenorul echipei, sa faci" sac, am un lot mai valoros!!" Este mai valoros, ai castigat meciul cu un lot mai valoros, dar nu-i meritul tau. Ai jucat de la egal la egal cu o echipa care a stat in 9 jucatoare; spune-ne ceva despre meritele tale nu ale altora care ti-au facut lotul! Parea un antrenor decent.

inainte de a comenta aiurea ar trebui sa te gandesti ca , costica a dat o replica comentarilor acide ale celor de la csm de dinaintea meciului !!! 'VENIT, BATUT, PLECAT " este doar o vorba din multele vorbe spuse de presedintele csm-ului , Caliman ! De castigat meciul a fost castigat ok vezi meciul de cateva ori ca eu l-am vazut si am constatat ca arbitrajul clar nu a fost pro hcm, ultimele minute arbitrii chiar au nenorocit hcm-ul !

rozu
rozu  •  07 Octombrie 2014, 12:42

razvyyc
razvyyc  •  07 Octombrie 2014, 11:22

Saracu Costica, nu intelege regulamentele astea. Cazurile Brasov sau Craiova au fost in conformitate cu regulamentele FRH. Asta de fata nu-i. Costica nu a mai zis despre CSM, care fusese si ea penalizata anul trecut. Cu punctele pierdute erau in play-off. Atunci CSM si-a recunoscut fapta, acum este cu totul altceva. Costica sa-si vada de gospodaria lui, inca mai vegheaza CA-ul FRH, sa poata pune capul pe perna Costica al nostru.

kkkotto07
kkkotto07  •  07 Octombrie 2014, 10:10
Postat de al71 pe 07 Octombrie 2014, 09:48

Mare parte a jocului insemnand 27 de minute.Apropo de unde sunt Parvut si Tanasie?

Mai pune-le si pe Zamfirescu si Tomescu dar ce conteaza?

whiteredarad
whiteredarad  •  07 Octombrie 2014, 09:53

Totusi adevarul nu trebuie sa supere : bucurestencele nu au rezerve de aceiasi valoare,au foarte multe jucatoare straine ( nu tinere,nu foarte pregatite),iar Varzaru,fizic poate doar o repriza. Mie mi s-a parul ca portarul bucurestencelor a aparat foarte bine,nu inteleg reprosurile. Arbitrii, au fost oscilanti -cind,cind- per global au dat cei 5% pentru gazde,dar nu cred ca arbitrii au decis invingatoarea. Cu ce ramanem ,pentru Nationala,dupa acest meci ? Desigur,cu echipa de la Baia mare. Asta conteaza !

suporter_valcean  •  07 Octombrie 2014, 09:48