mplttev  •  05 Ianuarie 2015, 08:35

Cred că fetele noastre s-au dus în CHina după cumpărături. E greu începutul de an după atâtea sarmale și caltaboș.

kpaxcmdr
kpaxcmdr  •  05 Ianuarie 2015, 07:46

ln sfirsit sa terminat nebunia aia de meci,a cistigat Vera....in citeva minute incepe meciul Simonei. ://firstrowca.eu/watch/310329/1/watch-halep-vs-beck,-wta-shenzhen.html

plischi
plischi  •  05 Ianuarie 2015, 06:11

am citit la radio ca il vor transmite pe ultrascurte!

kpaxcmdr
kpaxcmdr  •  05 Ianuarie 2015, 00:44
Postat de valyomanyd pe 04 Ianuarie 2015, 21:11

Am vazut meciul lu' Piti . In primul set a avut 4-0 si a pierdut cu 7-5 ! A avut si DOUA mingi de set la 5-4 cand avea serviciul ! Prea multe greseli nefortate, uneori incerca lovitura a la Sampras :)))) aia cu reverul din saritura ( nu i-a reusit niciodata) . Sa zica mersi daca se mentine in top 100 !

A.D.nu da pe teren tot ce poate,am vazut si eu meciul ei de aseara,si pot spune sigur ca ceva nu merge,in anturajul ei cu spaniolii,de care ea,nu are decit cuvinte de lauda!Bine cel putin ca stie ce vrea de la viata,si stie sa traiasca!Cit despre tenis,poate de vina au fost accidentarile,dar sigur nu prinde locul 50. P.S. Bine ca nu trebuie sa aduca bani de acasa pentru distractia asta!

axy1
axy1  •  05 Ianuarie 2015, 00:28

Daca trece de Beck, Simo joaca cu Natalia Vikhlyanteseva. Cum e posibil ca Natasha 588 WTA sa o învinga pe Anna-Lena 85 WTA cu 2-6 6-3 6-3 ? Nata, clasata cu 503 locuri (!!!) mai jos ca adversara ei, se califica în turul 2. Mai exista vreo logica în clasamentele din tenis, sau a totul a devenit o chestie de "loz în plic" ? Ia sa vedem, nu cumva e vorba de "foamea de rezultate" : Anna-Lena a câstigat pâna acum 268 970 $, în timp ce Nata doar 4 055 $ . . . Aha, cred ca asta e : motivatia, bat-o vina. Si ar mai fi ceva : Nata e rusoaica, ar Anna-Lena e putin nemtoaica. Si totusi, parca WWII s-a cam încheiat . . . Deh, asa-i în tenis, doar casele de pariuri vegheaza

valyomanyd
valyomanyd  •  04 Ianuarie 2015, 21:11

domnelu
domnelu  •  04 Ianuarie 2015, 20:21
Postat de nentugigi pe 04 Ianuarie 2015, 17:16

care-i adversarul FOARTE BUN imbecile locul 53 mondial ? hahahahahha broassta mai esti mai fatuko. vexzi ca-i unul mai jos care deja a pregatit o eventuala scxuza daca va pierde halepenka ,, e primul turneu al anului ...e destul de dificil sa-ti intri in mana din prima . ,, auzi ce bostalake cat poa sa-l duca marmida auziti fratilor adversar foarte bun . poi daca asta-i tanti anika aasta sau anita sau hangita sau cum naiba s-o numi e adversar f bun atunci masha care a dat de 5 ori consecutiv cu makidoanca de pamant 5 terenuri la rand in cap luate de la masha cum mai este ma bolovane ? mare immbecil mai esti .

In tenis locul 53 este foarte bun tinere.

plischi
plischi  •  04 Ianuarie 2015, 20:20

cine v-a spus de ora noua?! bwin anunta ora 6,30 aproximativ.

stany13
stany13  •  04 Ianuarie 2015, 19:40
Postat de mytzu pe 04 Ianuarie 2015, 14:23

mda, n-ati nimerit-o nici cu ora. meciul Simonei va fi al doilea de pe terenul central, nu inainte de 12:30 ora locala, deci 06:30 ora Romaniei.

ce sa le ceri, jurnalism facut pe genunchi.....ei se intereseaza pe flashscore de ora inceperii meciurilor! :))

cristy82
cristy82  •  04 Ianuarie 2015, 18:37

ce fericire pe tine, joaca Simona! in sfarsit dupa luni de pauza ai si tu motiv pentru care sa traiesti!