FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMO

VIDEO Într-un meci în care Dinamo a făcut spectacol, a fost și un "câine" care s-a făcut de râs » Două ratări ULUITOARE

Articol de GSP - Publicat sambata, 22 octombrie 2016 21:54

Într-un meci în care majoritatea echipei lui Dinamo a strălucit, Adam Nemec a reușit să se facă de râs.

VEZI VIDEO

Introdus în primul 11 în dauna lui Harlem Gnohere, atacantul slovac a ratat două ocazii fenomenale în partida cu Pandurii.

Prima a fost în minutul 18, când Nemec a trimis peste poartă din 6 metri. A fost servit excelent de Romera, dar a tras peste poartă din apropiere, fără să fie jenat de vreun adversar.

A doua ratare a venit în minutul 47, când slovacul putea face 4-0. Lazăr l-a servit din nou în fața porții, dar a tras din nou peste incredibil, deși era singur la marginea careului de 6 metri.

În minutul 60, a fost schimbat de Ioan Andone, iar în locul său a fost introdus Harlem Gnohere.

A uitat-o pe Ghenea? » Dimitrov are o nouă cucerire celebră: filmați pe străzile din Monte Carlo

„Dacă mănânci o lună de la penitenciar, dai colțul!” » Dănuț Lupu, despre condițiile de la Rahova: „Să mă ierte doamna Rodica, dar la Marriott era mai ieftin ...”