»
  • Ordonare după:
Pariori.ro  •  Vineri, 09 Aprilie 2010

Gladbach - Frankfurt, meciul zilei din Bundesliga

Primul meci al etapei cu numărul 30 din Bundesliga aduce faţă în faţă Borusssia Munchengladbach şi Eintracht Frankfurt, două formaţii de la mijlocul clasamentului.

Campionate  •  Joi, 08 Aprilie 2010

Paolo Guerrero suspendat 5 etape

Atacantul lui Hamburg a luat deja vacanţă, cu mai bine de o lună înaintea finalului de sezon în Bundesliga.

Pariori.ro  •  Joi, 08 Aprilie 2010

Wolfsburg - Fulham,seriozitatea nemţilor sau entuziasmul englezilor?

Formaţia lui Lorenz-Günther Köstner a cîştigat şase din ultimele şapte meciuri în Bundesliga şi arată o formă deosebită în atac.

Campionate  •  Miercuri, 07 Aprilie 2010

15 milioane de euro pentru Kuranyi

Kuranyi are 28 de ani si a marcat 18 goluri in acest sezon din Bundesliga.

Stranieri  •  Miercuri, 07 Aprilie 2010

Dă Marica gol, Stuttgart cîştigă mereu

Potrivit cotidianului Bild, de cîte ori dă el gol în Bundesliga, VfB Stuttgart cîştigă de fiecare dată. De cînd a venit în Germania, în 2007, a marcat de 13 ori, iar echipa a cîştigat de 12 ori.

Predrag Vujadinovici, Vujadinovici, Steaua MFA
Handbal  •  Marti, 06 Aprilie 2010

Steaua Magică îşi află astăzi adversara din semifinalele Cupei Cupelor

VfL GummersbachVfL Gummersbach e pe locul 6 în Bundesliga şi, ca şi Reyno Navarra, este neînvinsă în Cupa Cupelor.

Stranieri  •  Luni, 05 Aprilie 2010

Florescu a debutat pentru noua sa echipă. VEZI TOATE EVOLUŢIILE STRANIERILOR!

nou, de data aceasta, în minutul 66, egalînd scorul pe tabela de marcaj)- Maximilian NICU (Koln - HERTHA 0-3 // Nicu nu a fost inclus pe foaia de joc pentru acest meci)Clasament Bundesliga (etapa 29):

Ciprian Marica, Marica, Stuttgart
Stranieri  •  Sambata, 03 Aprilie 2010

Marica e în formă maximă! A dat din nou gol în Bundesliga!

Perioadă excelentă pentru Ciprian Marica la Stuttgart! Atacantul român a înscris din nou pentru şvabi în confruntarea pe care elvii lui Christian Gross au cîştigat-o pe teren propriu în faţa Borussiei Monchengladbach.Condusă încă din minutul 33 după [...]

Pariori.ro  •  Marti, 30 Martie 2010

Vezi pontul zilei la Bayern - Manchester!

Dacă echipa lui Sir Alex Ferguson câştigă tot de la sfârşitul lunii februarie, bavarezii traversează o perioadă dificilă, în care au pierdut primul loc în Bundesliga în favoarea lui Schalke.