Comentarii (5)
whiteredarad
whiteredarad  •  02 August 2018, 18:16

Cit de parsivi sinteti ! Vorbiti de Otelul-Juventus 1-0, dar nu suflati ...nimic de ..retur. Pai, nu rezultatul final conteaza ?. Ca antrenor Dinu a fost...o n u l i t a t e , a trait din "gura bogata", mereu jigneste si face catalogari jignitoare pentru altii, dar C Dinu este un om linga care....nu poti respira. A fost , doar un fotbalist foarte bun, un antrenor ..de doi bani, iar ....caracterul lui este execrabil. Azi isi bate joc de Jenei, un DOMN, care a avut mari rezultate si ca antrenor si ca jucator si care- fata de Dinu are o educatie aleasa. "Hartia" nu suporta cuvintele care ar trebui sa ilefineasca pe acest tip parsiv, josnic, fara realizari de antrenor...in ciuda unei inteligente sclipitoare.

pirucul
pirucul  •  02 August 2018, 17:38

dar de sezonul in cae s-a lasat de antrenorat dece nu pomeniti. cand la finalul turului dinamo era pe locul i1 iar in retur a pierdut primele 7 meciuri fiind numiti agentii 007 din cauza marelui antrenor dinu.

zorrozabal
zorrozabal  •  02 August 2018, 15:40

La acel 4-5 cu Foresta-dupa ce au condus cu 4-0-a fost vorba de razbunarea "Kaizerului"Ionut Lupescu(venit dupa vreo 10 ani la Leverkusen),care nu se intelegea deloc cu "mister"!

caminero
caminero  •  02 August 2018, 15:16

16 septembrie 1999, Benfica - Dinamo 0-1 NU este prima victorie românească pe tărîm portughez. În meciuri oficiale, a fost un Portugalia - România 0-1 în 10 octombrie 1998, iar la nivel de amicale a fost un celebru Portugalia - România 2-3 în ianuarie 1986, meci în care Lăcătuș a debutat cu 2 goluri, unul desculț :)

radu876
radu876  •  02 August 2018, 13:15

sa mai spunem ca la kosice, la 3-2 pentru cehoslovacia, adversarii nostri au luat 2 cartoane rosii in cateva minute (prin preajma minutului 75). ultimele 2 goluri le-au inscris in 9 contra 11.