INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  PREMIER LEAGUE

VIDEO Blat în Stoke - Liverpool? Faza uluitoare din minutul 70! L-au lăsat pe Gerrard să înscrie?

Articol de GSP - Publicat luni, 25 mai 2015 09:23

Stoke City a produs surpriza ultimei etape din Premier League, zdrobind pe teren propriu mult mai celebra, Liverpool, scor 6-1.

Acesta a fost ultimul meci al lui Steven Gerrard în Premier League, care a reușit să înscrie în minutul 70, fiind ajutat într-o oarecare măsură și de adversari.

Servit excelent de Lambert, Gerrard s-a dus spre poartă și a înscris cu un șut la colțul lung, fiind lăsat de fundașii gazdelor, care au refuzat să mai alerge după el.