Comentarii (632)

Alin Tiganus  •  18 Iulie 2016, 01:02

Sunt stelist de cand ma stiu, dar sa fiu absurd sa zic ca a meritat sa castige? Nu pot. Imi este rusine. Ma bucur intr-un fel, dar parca mai rau imi pare de amaratii aia care chiar meritau. Steaua a castigat pentru ca Chiajna a avut un penalty neacordat, plus un altul acordat Stelei drept bonus de participare...Asa sa castigi?Nu zic ca a furat Steaua (chiar ma indoiesc), dar au fost niste greseli vizibile. Se prezinta peste doua saptamani in Champions? Mult succes, mi-as dori sa castige, dar totusi cum? In afara de niste pase pe care anii trecuti nu le-ar fi dat, nu am vazut nimic care sa ma faca sa sper macar.Sper ca a fost primul meci si ca nu s-au putut conecta la tensiunea partidei, ca sunt acum mai adormiti, asa, ca de inceput de sezon.

Andronache Georgian  •  17 Iulie 2016, 22:45
Postat de randoom_._ pe 17 Iulie 2016, 22:39

daca ar stii antistelistii ca,Steaua in seara asta a facut mai multi bani decat dinamo aka rusinea romaniei in ultimi 4 ani,ar crapa de ciuada. castigatoarea cupei ligii,primeste mult mai multi bani decat castigatoarea cupei romaniei.

Tribune goale si toti ultrasii sunt aici pe site,incurcandu-se in multiconturi.Bravo bah,la 5 lei biletu n-ai vrut tu sa pleci din comuna.Te sperie Bucurestiul sau ce?

bianconerri  •  17 Iulie 2016, 22:32

Așa-i când furi. La final te scuipă toți.

gabryel28  •  17 Iulie 2016, 22:57

gsp nenorocitilor nu spuneti ca a fost un penalti inexistent iar ca excrocul de avram este omul stelei

bianconerri  •  17 Iulie 2016, 22:45

Nea Jiji e mulțumit. Trofeului îi dă o gaură și și-l face hazna, dar ăia 400 de mii sunt buni...

babahuda  •  17 Iulie 2016, 22:17
Postat de helioglobalus pe 17 Iulie 2016, 22:15

Nu cred că mi-a fost dat să văd jucător mai imbecil ca Adi Pompa, și când te gândești că iconarul l-a luat la Euro în dauna lui Maxim, noroc că a venit Daum!

l-a luat la comanda literatului sa-i cresaca cota ..oricat ai polei tabla ,tot rugineste ..

conasu_boeru  •  17 Iulie 2016, 21:50

Asta da gol !!! A turbat măritatul iar becali si-a înghițit mărgele ! Mopul s-a dezbrăcat și a ieșit pe stradă de nervi !

balauru48  •  17 Iulie 2016, 22:36

V-am spus că începe JAFUL!!! Fcsb așa va câștiga tot sezonul. Avram afara din arbitraj!

tandd  •  17 Iulie 2016, 22:32
Postat de criticul1989 pe 17 Iulie 2016, 22:29

Hai sa vad daca exista vreun stelist cinstit pe site ul asta: cati stelisti considera ca steaua a fost 0 BARAT in seara asta si AVRAM v-a facut cadou cupa printr-un penalty inexistent ?

hai fii serios ceri prea mult)))))

fangigi  •  17 Iulie 2016, 22:30

Fcs Jilava joaca entuziasmant!:)))))))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 64