FOTBAL  »  CUPA ROMANIEI  »  DACIA MIOVENI - CFR CLUJ, ORA 20.30, LIVE VIDEO ANTENA 1 ŞI CUPAROMANIEI.RO

Nici Dacia Mioveni, nici CFR Cluj nu au primit gol în Cupă!

Articol de GSP - Publicat miercuri, 16 aprilie 2008 00:00

Ce părere ai ?

Până la acest joc, Dacia Mioveni a trecut de ACU Arad (16-imi, scor 2-0), Ceahlăul Piatra Neamţ (optimi, scor 3-0) şi de Dinamo (sferturi, scor 1-0). CFR Cluj a ajuns în semifinale după ce a eliminat următoarele echipe: FC Săcele (16-imi, scor 3-0), Jiul Petroşani (optimi, 1-0) şi FC Braşov (sferturi, scor 1-0). Niciuna dintre cele două echipe nu a primit gol până acum, argeşenii reuşind să înscris de şase ori, în timp ce clujenii au marcat cinci goluri.