Comentarii (81)
 •  09 Aprilie 2008, 13:48

Ar trebui sa schimbati si voi emblema petrolului.FORZA PETROLUL!!!

 •  07 Aprilie 2008, 19:56

Pentru cei ce se ocupa cu clasamentul la gazeta miticeasca: ia mai uitati-va voi si pe la prosport sa vedeti cine e pe locul I. Apoi mai puneti-va si studiati regulamentele sa vedeti si voi care e criteriul de departajare inainte de a se juca toate meciurile programate intr-un campionat! Alo, aude cineva acolo?

 •  07 Aprilie 2008, 17:01

FORTZA CSM PETROLUL

 •  07 Aprilie 2008, 15:24

STEAUA=1000 de VISE IMPLINITE!!! STEAUA=UNICI STEAUA=PRIMA IN TOATE STEAUA si restul MANDRU DE VOI!!!! MANDRU CA SUNT STELIST!!!

 •  07 Aprilie 2008, 15:07

CHIAR CA E PENIBILA FAZA CU STEMA PETROLULUI..IN LOC SA PUETI PETROLUL PLOIESTI ATZI PUS PETROLUL BERCA :))

 •  07 Aprilie 2008, 15:03

in 23 de ani, din 1985 pana acum, au avut mai multe victorii decat din 1947 pana in 1985 ! Traiasca Valentin Ceausescu ! Traiasca victoriile la comanda politica ! Traiasca blaturile lui Gigi !

 •  07 Aprilie 2008, 14:26

dar nu-i nimic...pt k v-ati batut joc de stema PETROLULUI...mi-am batut si eu jpc de voi...ghici unde ;)

 •  07 Aprilie 2008, 14:25

gazetarilor...ce poza ati pus voi in dreptul echipei PETROLUL PLOIESTI?ati pus cu PETROLUL bercea care nici makr in PRAHOVA nu este echipa asta...e pe undeva pe langa buzau dak nu ma insel...sunteti de kkt...da las k venitzi voi la ploiesti sa mai comentati vreun meci si va punem stema lu PETROLUL pe geam sa nu mai aveti ce comenta...v-ati facut de ras in toata tzara...rusine sa va fie...FORTZA CSM PETROLUL

 •  07 Aprilie 2008, 14:08

am obs ca unii "stelisti" zic ca Steaua nu a castigat p merit... sfatul meu ptr voi este sa va schimbati echipa, voi nu meritati sa fiti STELISTI. Stelismul e o boala cu care te nasti si mori!!!!! Mandru ca sunt STELIST, mandru de aceste 1000 victorii si de cele nu stiu cate infrangeri care tot ale noastre sunt, mandru de trofee, de echipa , de conducatori. STELIST PANA LA MOARTE SI DINCOLO DE EA!!!

 •  07 Aprilie 2008, 14:06

PTR EIUM .DIN CATE STIU EU CRAIOVA A LUAT 1 CAMPIONAT SI RAPID 2 DUPA 89 .DECI RESTUL CINE LE-A LUAT DACA STEAUA A LUAT 9???SI TE LAUZI CU MAREA ECHIPA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 9
Comentează