FOTBAL  »  Superliga  »  CFR CLUJ - FCSB 1-1

CFR- FCSB 1-1 // Motivul pentru care MM Stoica n-a stat pe bancă la Cluj: "De asta nu ne-a fost alături"

Articol de - Publicat duminica, 16 septembrie 2018 22:58

CFR Cluj și FCSB au terminat la egalitate, scor 1-1, la fel cum s-a întâmplat și în toate cele 4 meciuri disputate pe parcursul campionatului trecut. Roș-albaștrii au condus la pauză (Coman 24), dar CFR a dominat autoritar repriza secundă și a reușit să egaleze în minutul 48, prin Țucudean.

Tehnicianul Nicolae Dică nu l-a avut alături pe bancă pe directorul sportiv Mihai Stoica, iar absența acestuia a ridicat un semn de întrebare.

La conferința de presă de la finalul partidei, Dică a lămurit misterul absenței lui MM Stoica. "Nu, el nu a venit cu echipa la Cluj, are un eveniment, de asta nu ne-a fost alături astăzi. Nu e nicio problemă, stai liniștit!", a declarat antrenorul roș-albaștrilor, cu zâmbetul pe buze.

Citește AICI cronica partidei CFR Cluj - FCSB 1-1