Comentarii (90)

Ghizmo Dumi  •  28 Februarie 2020, 17:07

Domnul Puric toata stima si respectul . Asa este , cu Beeeeecali este greu caci ciobanul este foarte dificil . Se vede ca-i place linguseala . Caci in rest orice face a recunoscut ca este doar o afacere ca sa-si cumpere un loc in Rai . Nu zic ca o avea suflet foarte rau , dar ce face o face numai cu gindul ca-si face lui un avantaj . Cioban va murii . Degeaba vinde oameni la fotbal caci banii aceia tot ai Diavolulùi sint . Deci Gigi cu sfintenia ce si-o cumpara tot pe zero ramine . Sfintenia nu se cumpara cu bani murdari .

georgescugeorge1994  •  28 Februarie 2020, 16:01

Domnule Dan Puric, poi sa imi dea statul si mie 50 mil. euro, ca donez si 49,7 mil. euro la saraci, biserica, etc. si chiar dumeavoastra( ca si Gigi Becali v-a donat dumneavoastra). Pai chiar asa ne luati de prosti pe toti

Alexandru Cristian Vasile-Bugarin  •  28 Februarie 2020, 12:58

O persoana de ignorat; un degeaba e prietenul lui nea OVI.

infos  •  28 Februarie 2020, 11:07

Toata treaba asta nu-i decat o Puriceala pe bani in burduf de caine!

infos  •  28 Februarie 2020, 11:05
Postat de Sorin Gane pe 27 Februarie 2020, 11:30

DA ASA E - TARA E PLINA DE ( FOSTI ) SECURISTI CU BANI DAR SI MAI PLINA DE INFRACTORI CU BANI - CUM E MAI BINE ?

Sa fii psdist, aia sunt politicieni. Cel putin asa sunt numiti de Soimii Pietelor. ;-)))

infos  •  28 Februarie 2020, 10:51

Recunosc ca de mult n-am mai citit ceva care sa-mi inspire sila precum articolul asta care are in rolul principal un rusofil ipocrit si tradator de tara si un penal dovedit! Dupa mintea lui Puricel e ca daca ridici o biserica iti poti permite si ierta orice cueva. "Destept" foc ipocritul asta! Degeaba are multa carte si talent, il foloseste in scopuri obscure si nu prezinta decat o parte a aisbergului. N-ati vrea sa stiti ce coace asta.

vendredi13  •  28 Februarie 2020, 03:31

Puric are și debit verbal. Mai era o vorbă nu da pâine omului, învață-l cum s-o facă. Iisus nu a făcut asta, doar a dat...

superstark  •  28 Februarie 2020, 01:29

Ar trebui sa isi schimbe numele in Ban Puric

rocky2  •  28 Februarie 2020, 01:23

A cautat mult gesepeul pana sa-i gaseasca ciobanului infractor un ridicător de osanale! Sa spui despre un hoţ ca este un om admirabil, denota ca ai lacune grave de moralitate si caracter!

superstark  •  28 Februarie 2020, 01:08

Ce-ar fi ca toti romanii sa inceapa sa fure toata tara ca apoi sa arunce niste faramituri spre acest tantalau, oare i-ar califica pe toti de admirabili? Puric gigist, aia care NU fura si platesc impozite la stat si carora abia ca le mai raman bani s-o duca pana luna cealalta cum ii apreciezi? Aia nu au de unde sa doneze daca ca nu fura. Aia ce sunt? Dispretuiti su "inadmirabili"? #neamprostunit

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 9