Comentarii (11)
chris_bu67
chris_bu67  •  18 Februarie 2018, 17:33
Postat de calinescu_ pe 18 Februarie 2018, 14:17

"TOATI" , ATENTIE MARE CA GRESESTI ...!!! NE TREBUIE UN INCHIZATOR ....!!!! IAR VREI SA PRIMIM 3 GOLURI ?????????? NU PUTEM MARCA DE FIECARE DATA 3-4 .....!!!!!! TREBUIE INCEPUT CU DUDEA TITULAR ....!!!!! 11 LUI CALINESCU : BRANESCU ,;-- ROMERA ; MARICI ; KATZIKAS , OLTEANU ; -- DUDEA ; MAHLANGU ;-- NISTOR ; PALICI ; PESICI ; --NEMEC ...!!!!

catalin.palcu  •  18 Februarie 2018, 11:51

M-ar mira sa arate echipa Stelei asa. Ar fi practic 80-90% echipa din meciul cu Lazio de acum 3 zile, unde au depus un efort fizic si mental urias. Si cam tot astia ar fi jucatorii pt meciul retur de la Roma. Intr-un fel e bine pt Dinamo, pt ca evident adversarii nu au cum sa tina ritmul 95 de minute. Ma astept Steaua sa riste si sa atace furibund in prima repriza pt a decide meciul pana la pauza si sa traiasca in repriza a 2a la adapost. Daca Dinamo se apara atent si nu se descopera pana prin minutul 60, in proportie de 90% nu pierde azi, ba chiar poate forta victoria.