Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Ai vazut cumva pozele pustii din ghencea de ai impresia ca n-a fost arhiplin stadionul? Au fost apx 21000 de oameni, ceea ce reprezinta capacitatea maxima admisa.
ineresant esre ca steaua a plecat de pe stadion la ora 10, iar cei 20000 au mai stat 2 ore..asta cum mai explici?????
fecali si cu asta ai spus tot
da s-o vada cum se oftica
ok voi ramaneti cu atmosfera noi cu titlul .hai pa
cum te cheama prostul clasei? va omoara frustraea si atunci jigniti atata stiti ce sa faci dar pe ni ne doar in pl de remarcile voastre
esti cel mult un roman prost... unul care se poate mandri: cu victorii cea de la sb, galati sau de pe cluj arena.. cosuma oxigen degeaba:)
pe stadionul CFR-ului nu este atmosfera de pe Giulesti,Cluj Arena,Dan Paltinisanu,Ion Oblemencon sau Ilie Oana!
Tu esti un roman mandru, dar tu tot ungor esti.. Nu-i asa ca te cheama Zsoltan sau Kassay??
Stadionul din Gruia este unul dintre stadioanele unde cred ca as putea merge linistit cu copilul. De fapt acest lucru o sa-l fac din campionatul 2013-2014 deoarece atunci cred ca va intelege ceva din fotbal. De ce? pentru ca atmosfera este ceea ce trebuie sa fie pe un stadion de fotbal. o atmosfera de un spectacol fotbalistic si nu o batuta si o multime de injuraturi intre niste huligani. Nu cred asa cum am spus ca pe vreun stadion, asa cum e normal, ma pot duce la un meci incracenat cu fularul echipei favorite fara sa mi se intample ceva. E totala lipsa de respect in Romania fata de adversari. Primeaza cine nu e cu mine imi este dusman. Pacat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.