FOTBAL  »  Superliga  »  URZICENI-DINAMO, AZI, ORA 20:00, DIGISPORT

Articol de GSP - Publicat duminica, 28 martie 2010 00:00

Meci nebun la Urziceni, cu patru goluri în numai 10 minute. Evoluţia scorului: 1-0, 1-1, 1-2, 2-2. Au marcat: Onofraş (1), Fernandes (a.g. - 5), (An. Cristea 8), Semedo (10).

Aproximativ 2.000 de spectatori au luat loc în tribunele arenei ialomiţene, unde plouă în acest moment.

Vezi pe gsp.ro o galerie foto de la partida care se desfăşoară la această oră la Urziceni, între Unirea şi Dinamo

„Fotbalul se «deteritorializează»! Nu mai există ceva esențial” » Un profesor de antropologie, Christian Bromberger, conferință de excepție despre o „mutație” în fotbalul de azi: „Am plecat de la tifoso, adică boală contagioasă, și am ajuns aici”