Alte știri din fotbal
Basarab Panduru, siderat de noua cotă de piață a lui Ștefan Baiaram: „Dă cineva?”
0
Finanțarea-record de la bugetul local, aprobată în Superliga pentru noul sezon! » Steaua, surclasată
7
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
9
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Știri din fotbal internațional
Tottenham bifează al treilea transfer al verii » 70 de milioane de euro pentru starul lui Manchester City
0
Laurențiu Reghecampf i-a înfuriat și a ajuns pe prima pagină: „Antrenor ieftin”
0
Demitere neașteptată la Arsenal, la două săptămâni de la triumful din Premier League
0
Manchester United mută pentru fundașul lui Tottenham
2
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA!
HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA! HAAAAAHAAAAAHA!
Bravo Laca;tu esti singurul care poti,sincer,cu ambitia ta si cu talentul tau.nu stiu daca pot sa-ti dau un sfat,dar totusi imi iau inima in dinti si o s-o fac.inchide ochii si trage cit poti de tare asa cum ai facut-o la sevilia,si cind nu mai poti mai rupei inca o data piciorul lui ardeleanu,(cui ii pasa doar joci la steaua,si va permiteti orice.)acum ai o conducere care te ajuta mai mult,nu ca valentin,care desi comunist,era mai decent decit jij.ce cuplu minunat un tiga(scirbos)si un machedon
Amintiri frumoase, insa din pacate, Steaua de azi e tare departe de vreo isprava asemanatoare cu cea din 1986! Sa fim realisti, indiferent de ce jucatori va aduce Gigi la vara, drumul pana la castigarea Ligii Campionilor e departe, mai realist ar fii ca sa-si propuna castigarea campionatului nostru, ca si de aceasta nu e sigur inca!!
i vrei pe m@ta de tigan.lacatus esti un tigan date n m0rtii m@tii de cioara
tsiga.n de doi bani! l-a lasat pe ta-su (tot tsiga.n) sa moara in mizerie, pe frate-su sa cerseasca pe sub timpa, etc. brasovul se bucura ca a scapat de el! Auzi, liga campionilor! apa si sapunul inainte de toate.
asta ne dorim toti, liga campionilor,( fie stelisti, rapidisti, dinamovisti, polisti, etc.) dar nu cred ca se va intampla foarte curand din pacate. nu cred ca steaua, rapid sau cfr sunt de vina pentru toate blaturile din fotbalul romanesc ci din contra, cei care accepta mita si asta incepand de la federatie, arbitri sau liga. daca ei n-ar accepta mita ea n-ar mai fi data si tot asa o sa tina pana cand vor muri 3 generatii de acum incolo.si de ce trei?bunicul sau tatal comunist si fiul si tot asa
tzigan de doi bani! l-a lasat pe ta-su (tot tzigan) sa moara in mizerie, pe frate-su sa cerseasca pe sub timpa, etc. brasovul se bucura ca a scapat de el! Auzi, liga campionilor! apa si sapunul inainte de toate.
valoare aveti...la masa verde de intrecut la blaturi nu va poate intrce niciun fel de coalitie ar face astilalti in Liga. loserii sunteit, voi, nu mai aveti demult nici demnitate, nimic. ati ajuns sa strigati "hai Dinamo!", prin asta sunteti inferiori 4ever dusmanilor vostri. hai jet de-aici mai gunoaielor!
Steaua are echipa si valoare si va castiga campionatul. Nici o coalitie de zdrente a la crapid, dinamu, cufure sau polipi nu ne paote opri. Voi chiniuiti-va cu blaturile voastre ca sa prindeti intertoto sau uefa, paduchilor!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.