Comentarii (13)
goggu.mecanicul
goggu.mecanicul  •  31 Iulie 2015, 02:05
Postat de conasu_boeru pe 30 Iulie 2015, 21:00

randoom_._ • 30 Iulie 2015, 20:38 dinamo aka rusinea romaniei strikes back. oricum cartu ala este un antrenor extrem de slab. in minutul 80 daca a vazut ca nu poate sa inscrie,trebuia sa joace la 0-0 si totul era bine. cu 3 egaluri dupa 3 meciuri erao o candidata clara la retrogradare. dar si asa,nu este prea tarziu. daca pierd urmatoarele 2 meciuri cu recas si Steaua,dinamo se duce unde ii este locul. ..............................................................................................Mai bine te gandesti la ce faceti voi de miercuri incolo, când o sa va mutati ca Otelul cu cortul cine stie pe unde ! Dupa meciul de miercuri incepe *** sa rezilieze contractele !!!! ...iar tu te uiti la altii !

aia daca nu trec de partizan ajung in insolventa, si sa vada si ei cum e sa fii langa celelalte ha ha ha.. sa vedeti cate *** o sa primeasca ca tot balacareau ei DINAMO ca e in insolventa dar nu numai pe noi ci si pe ailalti. Oricum sarbii au scoala egalurilor, iar in iadu de la belgrad, doar dintr-un penalty vor putea sa inscrie ***, sa speram ca la belgrad nu va fi deaconu sau tudor

gannicus2014
gannicus2014  •  30 Iulie 2015, 22:24

si-asa , dupa 34 de ani , apare un remake dupa filmul lui S.Nicolaescu ce se va numi "Patrick P., cîine de circ "

135138313487795
Bobonete David  •  30 Iulie 2015, 22:11

i.am.valahu: Atacantul intr-o joi pe seara...după isi gasesc o scuză deoarece "Atacantul" o să plece departe și apoi vine și ala de acum o săptămână și cel de acum două saptamani

gametable08
gametable08  •  30 Iulie 2015, 21:49
Postat de slavoj pe 30 Iulie 2015, 20:04

Ce circ a facut? Doamne, numa' la antrenorii de la noi auzi asa ceva. Am fost la meci, baiatul a driblat pe partea lui, dar chiar nu a fost egoist, mai ales ca 99% din dribliguri i-au reusit. A facut spectacol,nu circ. Ceea ce trebuie sa fie in meciuri, spectacol,mai ales in meciurile amicale. Uite asa le tai aripile si apoi te intrebi de ce atunci cand ajunge fata in fata cu fundasul, se opreste sau centreaza in el.

da asa e Patrick a jucat extrem de bine a fost cel mai bun de la dinamo si steliano filip s-a miscat bine.

gametable08
gametable08  •  30 Iulie 2015, 21:48
Postat de slavoj pe 30 Iulie 2015, 20:26

Au fost multe rezerve, multi jucatori de la Dinamo2. Cerniauskas, Feussi, Mevlja,Vojnovic,Matei, Nedelcearu nu au jucat. Dar oricum Dinamo nu a jucat bine nici in campionat, nu e o echipa formata astfel incat sa domine adversarii inca. Daca tin jucatorii impreuna, poate in retur sa joace cat de cat mai ok.

Lol ,au fost pe *** rezerve in repriza a doua erau toti titularii aproape inclusib Matei,Nedelceraru etc.nu mai scuza ca a jucat cu aproape toti titularii dinamo.am fost la meci repet!

randoom_._  •  30 Iulie 2015, 20:38

dinamo aka rusinea romaniei strikes back. oricum cartu ala este un antrenor extrem de slab. in minutul 80 daca a vazut ca nu poate sa inscrie,trebuia sa joace la 0-0 si totul era bine. cu 3 egaluri dupa 3 meciuri erao o candidata clara la retrogradare. dar si asa,nu este prea tarziu. daca pierd urmatoarele 2 meciuri cu recas si Steaua,dinamo se duce unde ii este locul.

slavoj
slavoj  •  30 Iulie 2015, 20:26
Postat de gametable08 pe 30 Iulie 2015, 20:19

AM fost la meci dinamo a jucat sab rau .chindia a deschis scorul si a mai avut o ocazie mare cu poarta goala.singurul jucator bun a fost Patrick Petre in rest nimic.un joc foarte slab facut de dinamo.