Comentarii (15)
adrian_hora
adrian_hora  •  14 Februarie 2017, 08:33
Postat de satyricon pe 14 Februarie 2017, 01:38

Asa e, la Steaua sunt gratis, la Dimano sunt pe bani! Spuneti-ne si noua cat costa penalty-ul, poate cumpara si ciobanu cateva. Desi el e fraier, cumpara jucatori in loc sa cumpere penalty-uri, arbitrii, adversari ...

are cineva curajul sa faca vreun blat cu ***? pai ala da pe goarna totul a doua zi :).

bamse1901
bamse1901  •  14 Februarie 2017, 07:45

Merita penalul ăsta băgat în seama?

para.para
para.para  •  14 Februarie 2017, 02:02

"MM a scris pe Facebook după fluierul final de la Chiajna - Dinamo, scor 1-2" - si nu oriunde, ci in ditamai titlu. Pana la urma care pe care a batut ???

satyricon
satyricon  •  14 Februarie 2017, 01:38
Postat de lobbyone pe 13 Februarie 2017, 23:37

Da domnule stoica . Inca o comparatie : Dinamo are penalty perfect valabil la 1 la 1 / fcsb primeste penalty complet gratis in minutul 88

Postat de sooos1ck pe 13 Februarie 2017, 23:00

Pana nu isi da seama Reghe cine e fundas si cine e mijlocas, degeaba ne luam de arbitri, jucam ca Dinamo, nu avem nici un orizont!

Pana nu isi da seama ciobanul ca nu are fundasi circul va continua chiar daca arbitrii au gresit in astea 2 etape !

juliusmad
juliusmad  •  13 Februarie 2017, 23:45

iosif_vs
iosif_vs  •  13 Februarie 2017, 23:42

militienii vor fi ajutati mereu de arbitrii.. deh, nu se stie niciodata cand ai nevoie sa te mai ajute cu o scutire de amenda, o inmatriculare de masina furata etc

lobbyone
lobbyone  •  13 Februarie 2017, 23:37

juliusmad
juliusmad  •  13 Februarie 2017, 23:27

are dreptate. si in prima repriza a fluierat exact in minutul 2.50 de prelungire pe atacul nostru care se desfasura destul de bine :))