FOTBAL  »  LIGA 1  »  CONCORDIA - DINAMO 2-1

MM a scris pe Facebook după fluierul final de la Chiajna - Dinamo, scor 2-1 » Comparația care l-a deranjat

Articol de GSP - Publicat luni, 13 februarie 2017 22:40

Mihai Stoica nu renunță să conteste arbitrajele de care a avut parte Steaua în primele două meciuri din 2017, în care a remizat cu CFR (1-1) și cu Voluntari (2-2).

MM se leagă acum de numărul minutelor de prelungire pe care le-au arătat arbitrii la meciurile Stelei cu Voluntari, în comparație cu cele de la Concordia - Dinamo.

"La Chiajna - Dinamo s-au acordat 7 minute de prelungire și s-a fluierat în minutul 99:22.

La noi, ieri, Chivulete a lăsat 3. Nu fuseseră decât 2 penalty-uri și interminabile parlamentări.

Noapte bună...", a scris MM Stoica pe pagina de Facebook.

Playtech: Ianis Hagi a dat lovitura! Suma colosală pe care un antrenor vrea să o plăteasca pentru a îl lua