Comentarii (80)
danut1971
danut1971  •  10 Aprilie 2017, 11:55

are dreptate multescu! avram a arbitrat profcsb! gigi a umblat iarasi la butoane! rusineeeeee

haideusicfr
haideusicfr  •  10 Aprilie 2017, 11:22

Enache l-a faultat ordinar pe Ivan. Trebuia eliminat. Arbitrul n-a vazut fault.Cum era daca era invers?

sooos1ck
sooos1ck  •  10 Aprilie 2017, 10:51

Prima repriza a fost echilibrata, a doua repriza a fost controlata de Steaua! Multescu e amuzant, la fel ca programul de meci!

rdanutz
rdanutz  •  10 Aprilie 2017, 09:40

Multescu, la varsta lui, abia vede linia de tusa de langa el! S-o fi uitat pe telefon la meci si i-au facut o farsa "baietii" si i-au pus alt meci pe "live". Sau vorbeste despre vreun meci din tinerete ... cine stie? Echipa craioveana a avut 2 suturi PE poarta in prima repriza ... cum sa dai 5 goluri? Din doua (2) suturi? Din afara lu' 16, tot 1 punct se pune, nu-i ca la baschet, chiar daca unii "giucadore" olteni sareau ca pop-corn-ul. Ca Steaua NU a jucat bine sunt de acord. Ca arbitrul a gresit (in AMBELE sensuri), iar sunt de acord, dar ca a influentat rezultatul ... doar daca e chiromant, Gandalf sau alte de-astea ...

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  10 Aprilie 2017, 09:25

Eu cred ca la pauza trebuia sa fie 12-0, daca nu mai mult. Dar nu s-au dat fecesebistii aia la o parte... Inimaginabil!

ciuleavvictorms
ciuleavvictorms  •  10 Aprilie 2017, 09:06

Mosul, multescu-lipsa de caracter, e un obsedat impotriva Stelei si in afara de „da-o lunga” nu stie nimic. Pe langa asta, el vede alt meci de fiecare data, fiind pierdut in spatiu, nu ati vazut ce privire tampa avea la interviu? Oricum, la aceasta clona, multi sufera cu capul-vezi programul de meci! Caracterul e floare rara la olteni!

parioli26
parioli26  •  10 Aprilie 2017, 09:04
Postat de ion.ionescu pe 10 Aprilie 2017, 08:23

1. Într-adevăr, CSU nu are lot. Atunci, de ce şi-a permis să arunce unii jucători peste bord cu câteva etape înainte, când cheltuiala era minimă ? 2. Echipa joacă în continuare brambura, nu ştiu să stea în teren, nici să tragă la poartă şi cară mingea aiurea. Fiecare pentru el ! Muşte fără cap dar cu fumuri : Ivan Porţelan şi Băluţă Visul Principesei, nici Messi nu-i ca el !Ştiţi ce le-ar trebui ăstora să le treacă fumurile ? Cârţu antrenor, cu Irimescu şi Negrilă secunzi...3. Steaua a jucat prost, CSU şi mai prost...4. Golul a fost ca la antrenament, amatorism de Divizia C la CSU. Până atunci, au făcut tot posibilul să-l primească stând cu fundul în poartă ! 5. La Măzărache a fost 11 m, pus jos prin metodă de arte marţiale...6. "La un moment dat a fost faultat un jucător al Stelei, arbitrul a lăsat meciul să continue, apoi jucătorul Stelei a pasat greșit și a întros faza" - a dat avantaj şi nu s-a concretizat, Mulţescu bate câmpii ! Gigi e învăţat cu arbitrajele de la Dinamo şi acum învaţă ce înseamnă să fii de la Craiova...

Prietene daca era un fault... arbitrul lasa avantaj iar stelistul *** ramanea cu poarta goala si rata... era normal ca arbitrul sa intoarca faza?!

fibra
fibra  •  10 Aprilie 2017, 09:00

In libertate poti sa vezi cum vrei un meci,dar te poti face de ras,cu scuze fara sustinere.

520143398153430
Pavel Radu  •  10 Aprilie 2017, 08:49

Craiova nu are antrenor pentru timpurile acestea.Craiova nu are echipa , are cativa jucatori infumurati si care nu sunt cu gandul decat la ceva contracte afara ( si alea in campionate mai modeste decat al nostru ).A fost 11 m la Mazarache ( a se vedea la o scara mai redusa atacul lui Geraldo la un fcsbist )Din 6 m niciun atacant , cu atat mai mult" Bizonul" nu are voie sa dea gol cu capul unui portar care mai are dracului aproape 3 m cu mainile ridicate.

andy_2008
andy_2008  •  10 Aprilie 2017, 08:25

Multescu e un antrenor batran care stie ce facea cand era tanar Dinamovist,de aia vede numai conspiratii.El nu vede ca echipa lui era praf din minutul 30.