Alte știri din fotbal
Atacantul peruan anunțat de GSP la noua sa echipă a început antrenamentele » Cum arată programul de pregătire
0
Dorinel Munteanu a semnat » Două milioane de euro de la Primărie: „Va fi manager, va controla tot”
0
Fără precedent la Craiova! Suporterii s-au așezat la cozi imense: de ce se grăbesc oltenii
0
Fostul campion cu FCSB pleacă după un sezon și 15 meciuri disputate
0
Știri din fotbal internațional
Jucătorii lui Thomas Tuchel, zguduiți de un cutremur de 6,1 grade pe scara Richter!
0
Barcelona a decis să nu intre într-o licitație cu Real Madrid pentru Julian Alvarez
0
O inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane
0
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
4
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Astia de la steluta care va varsati pe-aici... mi se pare ca ne-am cam pat pe voi in ultimii ani, si oricum la general avem victorii peste voi r-a-t-a-t-i-l-o-r! Asa, ca plecati de-aici si s-geti-o!!!
Steauaaa Buuucuurestiii UNDE M_O_R.TI.I M.A_T.II esti !!!
Explica-mi, te rog, de ce ar fi cuvantul Rapid 'o jignire... cel putin pentru liga 1'!
pai cuvantul Rapid... trebuie cenzurat... pentru ca e o jignire... cel putin pentru liga 1 :D
Nu inteleg de ce trebuie sa cenzurati cuvantul "rrrrraaapiid". Care e greseala? Daca este cu dublu R care e problema? Este ceva jignitor aici? Nu are nicio referire etnica...este pur si simplu modul in care isi numesc ei echipa. Dragi administratori, uneori frizati ridicolul cu privire la filtrarea cuvintelor cheie. Ciudata "politie a comentariilor" cand alte articole abunda de injuraturi care nu sunt "filtrate" si nici sterse comentariile ulterior. Felicitari.
niculescu asta e ramolit rau de tot, anul asta dinamo 1 ( nu dinamo 3 cu care a jucat azi STEAUA) nu prinde loc de cupa europeana cum nu a prins nici anul asta. De fapt, rrapid trebuia sa joace in locul lor in Europa si ei sa se uite la tv (ca de obicei), norocul nostru este ca Hajduk Split va face dreptate, ca deh, in Europa nu mai sunt comisii si arbitrii care sa te impinga de la spate ca la noi in campionatul asta urat-mirositor.
mkr e sinker
niculescu MUlIEE niculescu! :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.