Comentarii (22)
inima_de_caine  •  16 Decembrie 2012, 17:40
Postat de hofer pe 16 Decembrie 2012, 17:10

Tipic Romanesc , bla bla bla dar fara implicatie. Lasa Tiriac ca se implica un Condescu si alti care au mai putini bani , tu esti bun doar la comentari. Germani au dreptate tu nu misti nici un deget fara sa primesti bani, probabil si pentru acest interviu ai primit bani.

Fireşte, lui Condescu îi dă mâna să se bage când n-o face, ca Becali, de pildă, pe banii lui proprii şi, din funcţia pe care o deţine, are acces la "ţâţa vacii"...

gabrielvaleriu  •  16 Decembrie 2012, 17:31

Nasol moment, Tiriac, sa te doara sufletul ! Lasa ca te refaci in ianuarie la Balc, tu si prietenii tai la fel de sensibili cu sufletul, cu un genocid mic de mistreti adusi langa teava pustii. Curat fair-play, nea Ioane, curat sportiv !

razvan99x  •  16 Decembrie 2012, 17:28

Dinamo si Steaua..sau securitate vs armata comunista. Toti se dadeau loviti in fata lor...si ce daca acum Rapid si Dinamo se duc in ligile inferioare ...ramane CFR Cluj, Vaslui, Steaua...si restul echipelor care merita sa joace macar pentru ca au fost corecte cu ele insele financiar vorbind

hofer  •  16 Decembrie 2012, 17:10

Tipic Romanesc , bla bla bla dar fara implicatie. Lasa Tiriac ca se implica un Condescu si alti care au mai putini bani , tu esti bun doar la comentari. Germani au dreptate tu nu misti nici un deget fara sa primesti bani, probabil si pentru acest interviu ai primit bani.

hofer  •  16 Decembrie 2012, 17:03

Atunci taci Tiriac . De ce vrei la Herta Berlin sa investesti ? Nu te doare inima destul , ia bani cu tine in groapa sa vedem la ce-ti ajuta. Was soll ich da noch sagen, du bist auch ein Arsch !

thebluestlion  •  16 Decembrie 2012, 16:52
Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

Bravo!

thebluestlion  •  16 Decembrie 2012, 16:52

Cine zice ca Tiriac nu a facut nimic pentru sport e ...nici nu mai zic. Fotbalul e doar un sport,mai exista si alte sporturi, chiar si in Romania...

cordos_eu  •  16 Decembrie 2012, 16:39

incep sa deranjeze declaratiile lui! mai bine ca sta departe de fotbal pt ca nu cunoaste acest sport.

treadstone  •  16 Decembrie 2012, 16:37
Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

sa nu-l doara, dar sa nu se mai dea cocos si sa faca misto de altii!

beca_gigi  •  16 Decembrie 2012, 16:11

Dati-l afara din redactie pe analfabetul care a scris PANTRONII.. Invatati-l ca regula de baza ca sa scrii corect este sa pronunti corect cuvintele. In acest scop, inainte de a vorbi sa scuipe iarba pe care o tot mesteca.

  • 1
  • 2
  • 3