Comentarii (15)
cotzo89
cotzo89  •  02 Aprilie 2012, 14:47

Am fost si eu la o pregatire cu Pandurii TG-JIu cand a fost antrenor L.Ciubotariu .. am batut atunci cu 1-0 echipa a 2 A TG Jiului mi se pare , eu am dat gol .. dar nu m-au oprit ptr k n-am influente .. nu prea li se acorda sanse juniorilor .. mai bine tii babalacii pe teren sa faca figuratie decat sa acorzi sanse juniorilor care pot promite mult ! cred k mai frumos era dak Dinamo juca cu juniorii ,nu au experienta ? pai dati-le o sansa k si asa nu aveti nimic de pierdut .. dar daca antrenorul nu se impune .. nu se pot spune prea multe despre acest meci decat ca sa-si agate ghetele in cui babalacii de la dinamo , ar fii timpul sa le dea o sansa si juniorilor , ei au avut-o .. THAT IT´S OVER!

cotzo89
cotzo89  •  02 Aprilie 2012, 14:37

Vreti sa vina lumea la stadion sa platesca bilete sa vada ,ce? cum doarme Danciulescu pe teren .. cum alearga ca musca fara cap L.Rus .. si cand trebuie sa o faca numai are baterie .. cum rateaza Marius Nicolae .. cum face figuratie C.Munteanu .. cum joaca teatru apararea .. ce sa vada publicul la acest meci ? pai mai bine se duce si se uita la un meci in curtea scolii .. pare mai pasionant si plus de asta e si gratis !

cotzo89
cotzo89  •  02 Aprilie 2012, 14:28

bagati bani mai multi in centre de copii si juniori .. mai intineriti lotul .. si aici ma refer la Dinamo .. jucati cu I.Danciulescu ,C.Munteanu si M.Nicolae , au fost intradevar odata buni, nu mai poate sa joace la acelasi nivel , ma rog poate ati prins drag de ei si vreti sai ajutati sa-i tienti pana la 80 de ani doar sa faca minute pe teren sa intre in istorie doar cu minutele k fotbal 0 ..

cotzo89
cotzo89  •  02 Aprilie 2012, 14:22

Kone a fost dupa parerea mea cel mai bun al meciului si mi se pare cel mai bun din campionatul nostru .. dar nu are cu cn juca .. La nivel individual portarul lui F.C Barcelona ( V.Valdez) ii depaseste categoric pe multi din Diviza A .. nici macar nu poate sa lege 10 -15 pase .. jalnic , nu ma refer doar la Rapid-Dinamo ci la toate echipele din Divizia A .. vreti fotbal .. urcati juniorii la prima echipa asa cresc in valoare si creste si fotbalul si asa le creste si cota de vanzare .. juniorii pleaca in alte tari ptr k voi nu le acordati o sansa ..

imperator
imperator  •  02 Aprilie 2012, 14:21

Da , 2 echipe de ....... haucrau !

cotzo89
cotzo89  •  02 Aprilie 2012, 14:12

Fotbal de Divizia D .. Rapidul a dominat tot meciul .. Dinamo pare o echipa de Diviza D .. nu cel mai slab meci .. asta este fotbalul din Divizia A .. Domnul Antrenor L.Ciobotariu nu se impune la echipa .. trebuiau schimbati de pauza si I.Danciulescu ,C.Munteanu si M.Nicolae .. trebuie sa se impuna antrenorul .. si plus de asta trebuie sa-i mai invete si fotbal .. pentru ca m-am uitat la apararea lui Dinamo .. jalnic , patetic .. se retrageu de la jumate cu adversaru pana in careu ca sa-l atace .. nu sunt profesionisti , uitati-va la Kone unde facea fault .. la mijlocul terenului .. acolo se ataca si se faulteaza ..

plischi
plischi  •  02 Aprilie 2012, 13:49

nu am o parere atat de proasta despre mine ca sa fi ajuns in asa hal incat sa vad partida pana la sfarsit. dupa scena de balet marca surdu am trecut la lucruri serioase.