Comentarii (30)
suiac
suiac  •  13 Octombrie 2011, 15:46

Cam HANDICAPAT Rachota asta ! meciul a fost pierdut de el nu de jucatori , daca luam in calcul modul in care a facut echipa ! " Batranii " ( Pompiliu Stoica ,Vali Negru , Oprita , Fl. Dumitru ) au facut figuratie pe teren , pana la pauza ... Dupa pauza s-a incercat ceva dar era deja 2-0 ptr Dinamo. Aparare si mijloc , doua compartimente slabe. Asezati in teren prost. Atacul daca ii mai scoate , dar acolo nu ajung mingi.

suiac
suiac  •  28 Septembrie 2011, 00:15

Redus rau saracul Rachita .... Cineva spunea ca la victorii isi aroga meritele , iar la infrangeri nu-si asuma raspunderea si ca are caracter mic ! Asa este , din pacate si nu va ajunge departe ! Incearca sa-si "traga " cat mai multi bani , in detrimentul jucatorilor si asta nu e bine. El nu vrea sa aiba o echipa , un grup la Petrolul , el vrea ca prin orice mijloace sa ia el toti banii de la club si ...daca mai ramane ceva si pentru jucatori bine , daca nu ...tot bine.. Slab om , caracter lipsa , ipocrizie cat incape..taranoi adevarat !

ghitza_dinamo
ghitza_dinamo  •  26 Septembrie 2011, 20:11

a jucat bine dinamo dar cu o echipa modesta... imi pare raw de suporteri de stadionu ala ce steaua si dinamo si rapid nu il au!!!! oricum ttot respectu si stiam pt suporteri petroului cantau pana in minutu 90!!! daca era steaua rapid dinamo suporteri faceau urat!!

velky
velky  •  26 Septembrie 2011, 13:38
Postat de dilibau pe 25 Septembrie 2011, 23:56

la noi se vorbea de blat cu Sportul ca l-am luat pe Tibi Balan... la fel ca si acu cativa ani, cand ne-a batut Buzaul... daca in seara asta n-a fost blat cu Petrolul eu ma impusc...

nu cred,serios?????

badeadorian
badeadorian  •  26 Septembrie 2011, 09:47
Postat de misucfr pe 26 Septembrie 2011, 08:52

Vaslui- Vointa Sibiu 2-0,dupa 2 goluri venind in urma unor faulte clare in atac. Porumboiu striga si pune presiune pentru asi netezi drumul spre titlu. Hotul striga hotii.

primul gol absolut corect , la golul doi se impunea oprirea meciului cand portarul Vointei a fost calcat pe mana , nu se poate juca daca portarul este accidentat .

badeadorian
badeadorian  •  26 Septembrie 2011, 09:42

Petrolul are echipa de Divizia B iar Dinamo a jucat in transa : credea ca este in Liga Campionilor dupa stadion si atmosfera . Diferenta de valoare , rezultat just .

axl41  •  26 Septembrie 2011, 02:54

Cand iei 5 goluri nu se pune problema de lipsa de valoare. Este vorba de labilitate psihica. Si asta vine numai de la buteliile lui Borcea. Ploiestenilor li s-au muiat picioarele cand au dat de miros de gaz. Ca doar sunt gazari din tata in fiu :)

bdgeorge
bdgeorge  •  26 Septembrie 2011, 01:54
Postat de zappi pe 26 Septembrie 2011, 00:36

://www.youtube.com/watch?v=JpoWllUCsmI ://www.youtube.com/watch?v=R8UR7-kIBfI -> filmulete cu galeria petrolului la finalul meciului! cam 10-15 minute dupa finalul meciului!

si avem un antrenor care MIMEAZA ca numele si suporterii inseamna ceva>>>asta e adevarul .jucatorii fac 25-30 mii CLATITA face 120 mii pe an la petrolul asa ca mai lasati-ma cu dragostea pt taranul asta din Boldesti