Comentarii (72)

bianconerri  •  27 August 2018, 22:37
Postat de Razvan Lupu pe 27 August 2018, 22:27

Va spune ceva Zenit Sankt Petersburg-Dinamo Minsk 8-1, dupa 0-4 in mansa tur? Ar trebui! Au trecut doar 10 zile! Fara sa minimalizam performanta romaneasca, dar este orice numai unica nu! Plus Deportivo-Milan, revenire de la 4-1 in mansa tur....

Răzvane, pierzi ideea. Zenit nu s-a calificat după meci piwrdut acasă. Ce spui tu acolo e altceva.

bianconerri  •  27 August 2018, 19:33

Reținem expresia "UNICĂ în Europa".

Lupescu Mihai  •  29 August 2018, 13:57

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bianconerri  •  27 August 2018, 20:36

Una peste alta, o surpriză frumoasă a lui Dinamo, un meci pe care să ți-l amintești și să îl povestești nepoților, viitorii dinamoviști:))

baba_yaga  •  27 August 2018, 20:36

Bea-vom (la greu) șampanie după returul cu Rapid Viena !

aress123  •  27 August 2018, 20:20
Postat de bianconerri pe 27 August 2018, 19:54

Bine, metre, ne certăm pe titlul unui "jurnalist" gsp? Mică, insignifiantă, e a noastră.

Faci parte din partea civilizata a suporterilor dinamovisti. Se vede de la o posta ca nu esti din tagma indolent-hitman-gazaev@co. De fapt astia sunt doar niste troli amarati nu suporteri.

indolentu  •  27 August 2018, 19:46
Postat de neputintafalit pe 27 August 2018, 19:45

Ne spuneti si cate puncte a adus din Uefa clubul adus de catre Securitate de la Moscova? si de ce sunt pe locul 220 Uefa?

du te ba valahule pe digi sa te mai umileasca aia sau n ai mai reistat acolo?

bianconerri  •  27 August 2018, 19:46
Postat de aress123 pe 27 August 2018, 19:42

Sub titlu scrie si ce am spus eu...mai citeste o data..La asta m-am referit.

Nu știu la ce te referi, e, oricum irelevant. Să o iei cu 0-2 acasă, apoi 0-3 la masa verde, e rușinos. Să întorci rușinea în deplasare, cu aceeași echipă, înseamnă că ești sculă de echipă, măcar din când în când. Unic.

liviuemil  •  25 Mai 2020, 23:45

Revazind Gazeta, mi-am reamintit ca joi 27 august 2009 vazusem St. Patrik -Steaua pe RDS si apoi am mers pe jos vreo ora ca nu mai erau autobuze libere. Ce mai trece timpul !

cobra_z  •  28 August 2018, 13:32

de vis !

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 8