Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Sumă prohibitivă pentru două treimi din Alibec! » Atacantul slab, indisciplinat și exclus și din antrenamente e scos la vânzare la suprapreț

« Înapoi la articol

Comentarii (13) Adaugă comentariu

ray51  •  13 Iunie 2018, 12:56

Ce manageri, cat profesionalism, cata clarviziune... Sa-ti distrugi sansa de a lua un ban bun pe jucatorul Alibec! Se poate insa sa fi fost prost sfatuit (adica in dauna FCSB-ului) si sa plece pe cativa creitari... favorizand echipa care-l cumpara.

dora  •  13 Iunie 2018, 11:29

Prost sa fie sa plece daca ia de la FCSB 20.000 euro pe luna fara sa munceasca.

Mihai Mart  •  13 Iunie 2018, 11:10

Ar mai avea o sansa cu Sumudica, dar mai mica (sansa) !. Consiliat de un psihiatru valoros, va reveni in max. 6 luni !.

breitner  •  13 Iunie 2018, 10:35

Cum adica atacant slab cand el este gras?!

whiteredarad  •  13 Iunie 2018, 10:22

Alibec are ceea ce merita. Un fotbalist rasfatat, neserios, car nu se pregateste serios, care, si azi se multumeste sa ia salariul de la FCSB, fara sa faca nimic. Nu il va lua nimeni pe bani multi, eventual va fi imprumutat, ca si Daminuta-alt talent ratat, si Alibec se cam termina. ...Din vina lui.

adriann_  •  13 Iunie 2018, 10:10

""FCSB ar trebui să-l folosească pe Alibec sau măcar să nu-i mai strice imaginea! În târg se vând și mașini lovite. De ce? Pentru că oamenii mai și mint. Dac-ar anunța că sunt lovite, nu le-ar lua nimeni" Ianis Zicu" Cinstea si onoarea la machidoni, episodul 5624...

dakesis  •  13 Iunie 2018, 10:01

lasati mai omul sa se joace pe calculator! E tot ce isi doreste de la viata...

Nuta Radu  •  13 Iunie 2018, 10:00

Domnul Gigi Becali ,lasal pe acest jucator sa antreneze sinngur si nul vinde daca nuti convine pretul platestei salariul corect dar nu-l folosi ,Gigi ai pierdut multi bani fao si pe asta si invatal minte pe alibec ca sa luat dupa alti in loc sa fie trup si msuflet cu echipa sa .

andy_2008  •  13 Iunie 2018, 09:48

*** Alibec trebuie sa invete din greseli si poate o sa fie un exemplu pt alti jucatori talentati si fara caracter.E un var de al fratilor Costea acest Alibec.

stelbz  •  13 Iunie 2018, 09:44

Campionatul nu s-ar fi pierdut daca Bizonul juca titular meci de meci. S-a vrut insa promovarea lui Alibec pentru a fi vandut chiar daca mai mult incurca jocul in atac. Cine alearga dupa doi iepuri.....

«

1

2 »
«

»