Alte știri din fotbal
CFR Cluj are un nou antrenor! Neluțu Varga a dezvăluit numele: „Sper să fie o lovitură pentru noi”
0
Paul Papp și alți 7 jucători pleacă de la Petrolul! » Insolvența bate la ușă, iar datoriile sunt SF: 9,3 milioane de euro
0
Florentin Petre a rupt tăcerea după despărțirea de Dinamo: „Eu doar asta știu să fac, era imposibil să rămân!”
0
O lume întreagă SUB stadion! » Tur în „labirintul” din Giulești: imaginile sunt spectaculoase
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Manchester City pregătește revoluția după Guardiola! Opt jucători pot pleca de la vicecampioana Angliei
0
A rămas fără suporteri! Naționala Iranului, lovită dur în SUA
0
„E mai bun decât Mourinho” » Iker Casillas propune un antrenor spaniol din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
tudor cand se va retrage din arbitraj il va inlocui pe argaseala.
Sa zicem ca ai dreptate . Dar e groasa rau pentru Steaua daca o fura luni !!!
Asa e. In meciul acela cu CFR-ul a refuzat un penalty vizibil si de pe luna. Este clar un arbitru rau intentionat de felul sau. Nu cred ca poate fi corupt cu bani, dar e bandit prin simpatiile si antipatiile pe care le nutreste si pe care nu si le poate tescui in timpul jocurilor. Si evidenta asta spune: este arbitrul care a avantajat-o cel mai des pe Steaua. Acest Tudor pare a fi si el din specia "becalus bigotus": umbla pe la locurile sfinte, isi face mii de cruci si cu asta crede ca rezolva problema mantuirii. Sincer, m-am saturat de moaca lui cu falcile inclestate si rigiditate de robot cu circuitele dereglate!
Suntem o echipa de specialisti ce oferim pronosticuri de calitate din fotbal..Selectiile noastre au un grad de risc foarte scazut si asiguram un procent de reusita de cel putin 80% Detalii pe site-ul ://pariueficient.wordpress.com/
Suntem o echipa de specialisti ce oferim pronosticuri de calitate din fotbal..Selectiile noastre au un grad de risc foarte scazut si asiguram un procent de reusita de cel putin 80% Detalii pe site-ul ://pariueficient.wordpress.com/
Suntem o echipa de specialisti ce oferim pronosticuri de calitate din fotbal..Selectiile noastre au un grad de risc foarte scazut si asiguram un procent de reusita de cel putin 80% Detalii pe site-ul ://pariueficient.wordpress.com/
Da, chiar mare noroc le-a purtat, mai ales in meciurile cu CFR-u sau cu Urziceniu a fost chiar ...providential!
cind se anunta arbitrul care arbitreaza pe steaua, deja stii rezultatul, ori e tudorita nene, ori e bricheta, meci de 1 solist.
Cum sa dai ma un derby pe Dolce Sport???? Doamne fereste...Dati ma si voi meciurile astea importante pe Antena sau TVR sau un program la care are acces toata lumea !!!
nu voi uita niciodata sezonu cand o jucat steaua cu cfr si no dat doua penaltiuri pt cfr clare ca lumina zilei apoi dupa cateva etave la un meci cu urziceni pica ala de la steaua singur si da penalti +++++++++++++++ peste o mie de faze in care a avantajat steaua.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.