Comentarii (16)

haideusicfr  •  01 Martie 2014, 22:19

Steaua a avut noroc cu U .Inceputul meciului a fost de partea clujenilor.Un pic le-a lipsit sepcilor rosii sa le-o *traga * vedetelor.In plus la unul dintre goluri a fost fault la portar. Nu vad de ce n-ar avea sanse CFR-ul! Steaua s-a facut de ras in cupele europene.Nu-i vorba ca nici celelalte echipe nu sunt mai bune.Steaua va fi campioana unui campionat de doi bani .Si-o ..*manea* cu Prodanca..

ciuraru  •  01 Martie 2014, 19:09

Dar nici mult nu mai aveai Vasile

tbone  •  01 Martie 2014, 18:52
Postat de timarhac pe 01 Martie 2014, 18:47

trebuie sa recunoastem. Tudor a fost si este cel mai bun. Nu avem , nimeni nu are sanse in fata lui. E cel mai mare stelist,e un fenomen. Nimeni nu se compara cu el. Nici nu va mai fi vreodata unul ca el. Poate doar Dima se poate apropia de el,. cat de cat

de asta nu ati batut voi Steaua? ca nu inteleg ...vb doar sa te afli in treaba vb gura fara creier? a arbitrat doar Tudor meciurile intre Steaua si CFR in ultimii 7 ani? 14 meciuri? :)) locoo

timarhac  •  01 Martie 2014, 18:47
Postat de tbone pe 01 Martie 2014, 18:43

de 7 ani nu ati batut nici macar o SINGURA DATA STEAUA...gura mica

trebuie sa recunoastem. Tudor a fost si este cel mai bun. Nu avem , nimeni nu are sanse in fata lui. E cel mai mare stelist,e un fenomen. Nimeni nu se compara cu el. Nici nu va mai fi vreodata unul ca el. Poate doar Dima se poate apropia de el,. cat de cat

tbone  •  01 Martie 2014, 18:43
Postat de timarhac pe 01 Martie 2014, 18:34

TUDOOOR RUUUULZZZ!!!

de 7 ani nu ati batut nici macar o SINGURA DATA STEAUA...gura mica

bombon  •  01 Martie 2014, 18:41

Maftei daca se enerveaza bate Steaua de unul singur. Forzza Vasile!

timarhac  •  01 Martie 2014, 18:34
Postat de tbone pe 01 Martie 2014, 18:32

Vom juca în faţa suporterilor, nu am bătut Steaua niciodată din cîte ştiu eu, sperăm să vină acum prima victorie. hahahaha

TUDOOOR RUUUULZZZ!!!

tbone  •  01 Martie 2014, 18:32

Vom juca în faţa suporterilor, nu am bătut Steaua niciodată din cîte ştiu eu, sperăm să vină acum prima victorie. hahahaha

mana_neagra  •  01 Martie 2014, 17:14

...'' nu am bătut Steaua niciodată din cîte ştiu eu''...cum suna asta..:)))

dartanianul  •  01 Martie 2014, 16:56

tot respectul pentru Maftei de la un stelist! Nu a fost o declaratie impotriva Stelei, ba chiar a laudat-o!

  • 1
  • 2