Comentarii (202)
 •  26 Mai 2009, 01:08

Curios cum toti jucatorii lui Dinamo impresariati de clanul Becalii au jucat cu viteza 1 sau 2 .Iar arbitrul spaniol scuze ca imi scapa numele...dar nici daca avea o mitraliera nu reusea sa o faca asa de bine, cum a facut cu dedicatie la cartonase(galbene sau rosi) sa-i decimeze pe cei de la Dinamo.Cu privire la fuziune, autorul" machiavelic" care se da si mare filantrop si bisericos?????) il lasa pe saracul MM iar ramine fara slujba.

•  25 Mai 2009, 23:28

dinamo nu a jucat cine stie ce,dar arbitrul a fost foarte slab. fragmenta jocul cat mai mult posibil , a anulat golul aiurea,plus ca trebuia acordat penalty pt dinamo .cei de la urziceni se vaietau la fiecare fault,stateau cate 2-3 minute pe jos. ocaziile sunt ocazii,dar golul anulat aiurea si penalty sunt faze concrete la care arbitrul a gresit !

•  25 Mai 2009, 23:18

Adytzu in UCL tot pe steaua o s o vezi:) Cert este ca Simao ala trebuia eliminat din prima repriza;) daca v ati uitat la meci si sunteti corecti recunoasteti;) desi nu cred k ati vazut fazele deoarece voi imitati maimutele sus pe gard

•  25 Mai 2009, 22:08

Nu inteleg la ce meci sau uitat stelistii de isi dau atata cu parerea k voi luati foc dak erati implicati stati linistiti pe 7 k asta e valoarea voastra si sa va uitati la noi la tv in cupele europene

•  25 Mai 2009, 20:37

Hotii striga hotii!! :)

•  25 Mai 2009, 20:36

Dinamoviada nu se mai tine? Acolo era locul vostru!

•  25 Mai 2009, 20:34

Simao este un jucator rudimentar, care suplineste lipsa calitatilor tehnice cu o doza de smecherie si tupeu. "Nisa" asta e ocupta de multi "fotbaliatori" romani, inventeaza altceva!

•  25 Mai 2009, 20:30

In sfarsit ati avut si voi un arbitraj corect! Inpartida cu POLI la golul doi a fost un fault si mai evident(mai putin pt. Tudor) iar penaltiul a fost dat gratuit si imediat dupa pauza ca sa se ingroape definitiv partida.Spuneti ca v-a furat arbitrul ceva?Cred ca da! Auitat steagul sus la o patrundere a lui Balan (scapat singur cu portarul)care putea pune capat partidei.Cat despre finala campionatului, cred ca s-a jucat fara CAMPIOANA!!!!

•  25 Mai 2009, 19:53

da a gresit trebuia sa lase dinamo in 10 in prima repriza si in 9 in a2

•  25 Mai 2009, 19:50

Eu cred ca suntem o natie de ratati. Jucatorii lui Dinamo ar trebui sa stie ca un meci se joaca 90 de minute si nu pentru a obtine o faza sau 2 controversate pentru a zice ca i-a defavorizat albitrul. E specific fotbalului Romanesc pentru ca noi nu ne gandim la fotbal si cum sa fentam fotbalul chiar daca nu jucam nimic. Eu cred ca daca am transpune un campionat din Spania sau Anglia in Romania si actionarii sa fie romani ar fi dezastru pentru ca am avea cel putin 5 6 faze pe meci controversate