FOTBAL  »  Superliga  »  CFR CLUJ - RAPID

VIDEO Rapid a avut gol valabil cu CFR Cluj!

Articol de GSP - Publicat sambata, 07 aprilie 2012 00:00 / Actualizat duminica, 08 aprilie 2012 10:23

Rapid a fost dezavantajată clar de arbitraj în partida de la Cluj cu CFR.

După ce în minutul 25 Sebastian Colţescu nu a văzut un henţ făcut de Panin în propriul careu, "centralul" partidei n-a observat un gol valabil.

VEZI AICI REZUMATUL PARTIDEI!

În minutul 66, la scorul de 1-0 pentru giuleşteni, Oros a deviat o minge în 6 metri pentru Herea. Atacantul Rapidului a reluat cu piciorul, Beto a respins balonul după ce acesta intrase în plasă, dar jocul a fost lăsat să continue.