FOTBAL  »  LIGA 2  »  DIVIZIA D

Meci incredibil in Divizia D // AS Bradu "bate" Dinamo Bucuresti

Articol de GSP - Publicat sambata, 20 octombrie 2007 00:00

Sursa: Muscel TV

Meci dramatic astazi, in etapa a XV-a a Campionatului Diviziei D in Arges, asemanator partidei Dinamo - Foresta Falticeni din sezonul 2000/2001, cand Dinamo conducea cu 4-0 in minutul 60, dar a pierdut 4-5!!! Astazi, AS Bradu conducea la Radesti cu 4-0 in minutul 78, dar scorul final a fost favorabil gazdelor, AS Radesti Stalpeni, cu... 5-4!

AS STALPENI RADESTI - AS BRADU 5-4 (0-1)
0-1 (Siviu Puscaciu '44)
0-2 (Mihai Popescu '61)
0-3 (Marius Ion '65)
0-4 (Razvan Sima '70)
1-4 (Marian Miroiu '78)
2-4 (Gabriel Iordache '83)
3-4 (Marian Miroiu '88)