Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga B

E OFICIAL! O echipă din România a cerut retragerea din campionat » Surpriză! Un motiv e legat de posibila implicare în meciuri trucate

« Înapoi la articol

Comentarii (14) Adaugă comentariu

ciuleavvictorms  •  05 Ianuarie 2016, 19:05

Postat de faxx pe 05 Ianuarie 2016, 15:24

in urma acestei actziuni .. fcsb 2003 s.a. a propus terapeutului Fernando de la Caransebes un contract pe patru ani .. acesta se va alatura staff-ului condus de Reghecampf si va lucra in binom cu pitzi talent

a*** va asista si improspata pe amandoi!

steaua1986forever  •  05 Ianuarie 2016, 15:28

Postat de faxx pe 05 Ianuarie 2016, 15:24

in urma acestei actziuni .. fcsb 2003 s.a. a propus terapeutului Fernando de la Caransebes un contract pe patru ani .. acesta se va alatura staff-ului condus de Reghecampf si va lucra in binom cu pitzi talent

***

faxx  •  05 Ianuarie 2016, 15:24

in urma acestei actziuni .. fcsb 2003 s.a. a propus terapeutului Fernando de la Caransebes un contract pe patru ani .. acesta se va alatura staff-ului condus de Reghecampf si va lucra in binom cu pitzi talent

plischi  •  05 Ianuarie 2016, 14:45

sa nu se retraga "FC Adunatii Copaceni", aia ar da peste cap fotbalul romanesc!

gerulozaurus  •  05 Ianuarie 2016, 14:35

Puteam sa JUR ca e vorba de SC Dinamo 1948, echipa lui Ionutz Neputintza, asta ca sa nu fie confundata cu adevarata FC Dinamo Bucuresti, echipa lui Badea.

steaua_fara_nume  •  05 Ianuarie 2016, 13:57

Postat de John Milne pe 05 Ianuarie 2016, 13:49

Urmeaza dinamo aka Rusinea Sekurista .

***

ovidiu_3003  •  05 Ianuarie 2016, 13:52

...burleanu o sa domneasca peste 4-5 echipe ...a dus fotbalul de rapa ...

John Milne  •  05 Ianuarie 2016, 13:49

Urmeaza dinamo aka Rusinea Sekurista .

steaua_fara_nume  •  05 Ianuarie 2016, 13:46

astept un articol de genul aceasta cu FCSB

legendavisinie  •  05 Ianuarie 2016, 13:45

În România nu există meciuri trucate, cel mult omenii recunoscute de patron, care nu se pot sancționa.

«

1

2 »
«

»