FOTBAL  »  NATIONALA  »  UNGARIA - ROMÂNIA

Dragomir, nemulţumit de naţională: "Ungaria era o echipă de bătut, am jucat slab". Ce schimbare vrea în primul "11" cu Olanda

Articol de GSP - Publicat vineri, 22 martie 2013 00:00 / Actualizat vineri, 22 martie 2013 23:56

România a remizat în Ungaria, scor 2-2, graţie unui gol marcat de Alexandru Chipciu în minutele de prelungire, însă Dumitru Dragomir nu este deloc mulţumit de jocul arătat de echipa lui Victor Piţurcă.

"Nu a fost un joc strălucit, a fost modest. Ăsta era un meci de cîştigat. Ungaria nu e o echipă puternică. Să nu pierdem cu Ungaria acasă şi cu Turcia şi avem mari şanse de calificare.

În Olanda vom juca mult mai bine. Chipciu trebuie să intre titular la Amsterdam", a spus Dumitru Dragomir la finalul partidei la televiziunea sportro.

Playtech: BOMBĂ! Anamaria Prodan a pus interlopii să o pedepsească pe amanta lui Reghe! Ce a declarat în urmă cu puțin timp