Alte știri din fotbal
Atacantul peruan anunțat de GSP la noua sa echipă a început antrenamentele » Cum arată programul de pregătire
0
Dorinel Munteanu a semnat » Două milioane de euro de la Primărie: „Va fi manager, va controla tot”
0
Fără precedent la Craiova! Suporterii s-au așezat la cozi imense: de ce se grăbesc oltenii
0
Fostul campion cu FCSB pleacă după un sezon și 15 meciuri disputate
0
Știri din fotbal internațional
Superliga trimite doi oameni la Cupa Mondială » Comparația cu 2022 și 2018 + Cum stau Ungaria, Ucraina și Serbia?
0
Jucătorii lui Thomas Tuchel, zguduiți de un cutremur de 6,1 grade pe scara Richter!
0
Barcelona a decis să nu intre într-o licitație cu Real Madrid pentru Julian Alvarez
0
O inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
4
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Razvan face ceea ce facea Mircea prin anii `80. Nea Mircea strabatea soselele patriei intre un meci ptr Corvinu si meciurile pentru echipa nationala. Lucescu senior umbla prin toata tara pentru a urmari jucatorii, Luce junior strabate autostrazile Europei si incearca sa vad cat mai multi dintre jucatorii pe care ii are in vizor ptr lotul national... cred ca asta e cheia succesului si cred ca Razvan va reusi la nationala cel putin cat a reusit nea Mircea. Succes
Eu stiu ca oltenii sunt zgarciti, dar ce ai vrea acum sa mearga cu caruta ? Oricum macar sunt bani munciti nu furati cu pixu. Asta e, tot timpul se pare ca vor fi carcotasi, pe piturca nu il mai vroia nimeni, iar astuia care nici nu s-a apucat bine de treaba deja ii gasesc unii nod in papura. Stati as vedem ce face cu nationala si apoi puteti sa va legati si de Audi si de tot ..
@cucu @olteanul Se pare ca preferati selectioner unul ca Piturca!!??!?!Pai Piti nu iesea din casino , macar Razvan Lucescu munceste si cind nu sunt meciuri sau actiuni ale echipei nationale.Si daca va uitati atent, muncesc toti cei cooptati in staff....echipa. Si daca nu o sa avem rezultate, macar stam linistiti ca Razvan si colaboratorii vor sa faca performanta!
Ce nu inteleg eu, cum se face ca securistu nomenclaturist de Lucescu isi ia masina de inchiriat Audi, cu GPS, etc... si fotbalul juvenil e inexistent in Romania!!! Adica... sa se plimbe securistu sint bani si nu ne uitam la ei, insa sa facem citeva terenuri de fotbal pt. copii,, mingii sau echipamant nu se poate pt. copii!!! Rusine Romania!!! Rusine...
@cucu: Si probabil ca esti neam si cu Jiji care dupa ultima declaratie le rupe pe engleza, italiana si spaniola. XD
cucu e ruda cu piturca.....care cunoaste 8 limbila perfectie =)))
Probabil se referea la GPS montat pe mashina de inchiriat cucule. Acela fiind setat in Germana. Nu e obligatoriu ca selectioner sa cunosti toate limbile lumii.
Esti dus
Bai cucule, esti dus prietene... Se vede ca tii cu Bolintinul din Vale si nu ai nicio treaba cu zilele noastre. Du-te inapoi in padure si canta-ti singuratatea, lache!!!
Ce intelept e Lucescu asta, mai si semnalizeaza, ca nu stie sa seteze un GPS si ca nu are habar de egleza. Pai parca era scolit, unde e scoala :)) S-a trezit singur acasa cu nationala si a luat-o in excursie prin europa sa caute cai verzi pe pereti :)) dupa ce ne dau francezii si sarbii scorul etapei o sa te intorci la Brasovul tau, unde nu ai nevoie de GPS.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.