Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

DA, AM ÎNȚELES

PARIORI.RO    •   PARIORI.RO

Două ponturi pe "sferturile" de la Mondial » Ce să joci la Uruguay - Franța și Brazilia - Belgia

Joi, 05 Iulie

Experții Gazetei au analizat pentru voi sferturile de finală de mâine și propun două cote excelente:

Uruguay - Franța, ora 17:00
Două formații entuziaste deschid primul sfert de finală din Rusia, într-un duel care naște așteptări. Șapte goluri în partida câștigată de Franța contra Argentinei: "cocoșii" practică un joc deschis, iar sud-americanii au un atac excelent, capabil să lovească pe contră. Mergem pe minimum 3 goluri în meci.
Pont 3+
Cota 2.60

Brazilia - Belgia, ora 21:00
Oricare dintre cele două formații poate câștiga trofeul, ceea ce ne îndeamnă să evităm o selecție de tipul 1x2. Brazilia a trecut de Mexic, în timp ce Belgia a întors scorul cu Japonia după ce a fost condusă la două goluri diferență. Cu două echipe extrem de ofensive, ne vine greu să credem că nu vom vedea minim 2 reușite.