GSP SPECIAL  »  DIVERSE  »  FOTOGRAFIA ZILEI

Fotografia zilei - cele mai interesante imagini ale lunii februarie în sport

MAN DOWN. Van Gaal a oferit ieri imagini amuzante în repriza a doua a meciului Manchester United - Arsenal 3-2. A vrut să-i demonstreze arbitrului de rezervă că Alexis, atacantul adversarilor, a simulat și s-a aruncat pe  spate (foto: Reuters) +29   FOTO
MAN DOWN. Van Gaal a oferit ieri imagini amuzante în repriza a doua a meciului Manchester United - Arsenal 3-2. A vrut să-i demonstreze arbitrului de rezervă că Alexis, atacantul adversarilor, a simulat și s-a aruncat pe spate (foto: Reuters)

Articol de GSP - Publicat luni, 29 februarie 2016 09:32

GSP.ro pune sub reflector cele mai spectaculoase, mai impresionante și mai memorabile fotografii din sport.

Interviu-eveniment cu Stanislas Wawrinka, omul care „a spart” BIG 4: „Am ZERO regrete pentru Wimbledon și am trăit cel mai frumos sentiment din tenis ”. Ce spune despre dispariția reverului cu o mână

Presimte o alegere-șoc la Rapid: „Sunt aproape sigur că el vine! Este înaintea lui Șumi ca variantă”