Alte știri din fotbal
Îl cunoaște bine pe jucătorul luat în calcul de Dinamo și dă verdictul: „Poate fi, dar...”
0
Lovitură de proporții pentru Liga 2! Negocieri secrete pentru doi jucători din Superligă
0
Basarab Panduru, contrariat de noua cotă de piață a jucătorului pe Transfermarkt: „Nu dă nimeni banii ăștia”
3
Finanțarea-record de la bugetul local, aprobată în Superliga pentru noul sezon! » Steaua, surclasată
11
Știri din fotbal internațional
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
2
Scandalul care zguduie Londra » Acuzat de hărțuire sexuală
0
Tottenham bifează al treilea transfer al verii » 70 de milioane de euro pentru starul lui Manchester City
0
Laurențiu Reghecampf i-a înfuriat și l-au pus în genunchi pe prima pagină: „Antrenor ieftin”
0
Lifestyle
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
2
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
cuvantul cenzurat era mu.je
ati castigat o mare muje.
parerea mea e ca sunteti praf...nu aveti comentatori si asta e o problema majora la nivel national...penibili cu totii.
Daca nu se contesta licitatia va urez succes !!Pentru a-l avea, este nevoie sa schimbati toti angajatii din departamentul SPORT.Comentatori de un subiectivism incredibil, dictie intolerabila, cultura sportiva limitata si timbru vocal execrabil...aceasta este actuala d-voastra oferta umana.Nu in ultimul rand asteptam tacticieni si nu clevetitori, stiri din sport si nu din dormitoarele sportivilor.PROFESIONISTI PRECUM SPORTIVII SI TELESPECTATORII CE-I VETI AVEA !!! Asa va vrem. SUCCES!!!
mda...numa aduceti pe gradinescu si cei de la TVR1...ca aia sunt porfesionisti...stiu sa comenteze meciurile tari...ca de nu..stricati tot....:(
degeaba aveti bani sa cumparati drepturile tv daca nu schimbati comentatorii
da, neaparat comentatori... comentariul in general e jalnic mai ales la telesport si national tv dar si la voi se fac niste greseli deti vine sa dai pe "mute"
Felicitari ! Ati dat cam mult pentru mocirla asta de fotbal al nostru dar sper sa va scoateti investitia. Rugamintea mea este sa aduceti niste comentatori comepetenti pentru ca cei actuali sunt deplorabili. Va rog sa gasiti o solutie !
numai sa bage niste comentatori care sunt in stare sa comenteze un meci nu pe parasutele care sunt acum.............
cind veti fi nevoiti sa alegeti intre o transmisie de fotbal - fiindca vreti sa le luati pe toate - si "duminica in familie", emisiunea aceea tembela cu a brontozaurii pe care paparuda aia ii scoate din praful istoriei, ce veti face?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.