Comentarii (15)

adriann_  •  03 Noiembrie 2019, 00:08

"Nu am înțeles care era scopul lor, ce își propuneau”, a spus Dilay într-un interviu acordat unei reviste de modă. " Probabil sa-l studieze pe Kant impreuna :)))

alexzece  •  03 Noiembrie 2019, 00:01
Postat de mateodamiano7 pe 02 Noiembrie 2019, 23:44

O prezentatoare TV cu bustul mare + un fotbalist cu 4 clase = 2 academicieni ai viitorului Recomand filmul IDIOCRACY. Viitorul suna bine!

E vechi filmul,facut in 2006.Din pacate,acolo ne indreptam,clar.E facut totul cu cap...oamenii destepti sa aiba anxietati,depresii,iar pacfalicii astia sa fie ''vedete''...

mateodamiano7  •  02 Noiembrie 2019, 23:44

O prezentatoare TV cu bustul mare + un fotbalist cu 4 clase = 2 academicieni ai viitorului Recomand filmul IDIOCRACY. Viitorul suna bine!

samertx  •  03 Noiembrie 2019, 02:03
Postat de alexzece pe 03 Noiembrie 2019, 00:01

E vechi filmul,facut in 2006.Din pacate,acolo ne indreptam,clar.E facut totul cu cap...oamenii destepti sa aiba anxietati,depresii,iar pacfalicii astia sa fie ''vedete''...

Ce tratament faci? Adică ce bagi în tine să te menții funcțional?

kinkonro  •  03 Noiembrie 2019, 01:40

Voiam sa afle teorema lui Thales.

caoradea  •  02 Noiembrie 2019, 22:25

Pai ce sa fie ? Gainii ca tine se cupleaza cu fotbalisti cu 4 clase, pt bani etc.

ioan1964  •  08 Noiembrie 2019, 16:41

e fain fata dar mie nu-mi place ! asta este fiecare cu gusturile sale!

Fenciuc Lucian  •  03 Noiembrie 2019, 18:22

Mda.....! La noi nu are intrare! Nu este ceva waaaau! La ce gusturi au turcii in materie de femei...ii cred ca stateau la coada!

univ_craiova1  •  03 Noiembrie 2019, 10:54

Pai toate cam *** *** prin cluburile din București :D sa mai aflați și voi o barfa:)) cunosc câteva dintre voi care mai mergeți pe la stadioane și când vedeți câte un jucător de culoare salivati :)))) aia 3 4 jucători vroiau sa te întrebe daca ai rezistenta fizica:)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

feelthevibe  •  03 Noiembrie 2019, 01:33

GALERIE FOTO O *** *** .. cam asa ar suna titlul