INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  PREMIER LEAGUE

Mia Khalifa // FOTO: Instagram +43   FOTO
Mia Khalifa // FOTO: Instagram

Articol de GSP - Publicat sambata, 12 ianuarie 2019 16:01

După ce s-a fotografiat în tricoul lui West Ham, Mia Khalifa a vrut să-și vadă echipa favorită și a luat loc în tribună la meciul cu Arsenal de pe propriul teren, câștigat de „ciocănari” cu 1-0, grație golului lui Rice, din minutul 48.

Mia Khalifa, fostă actriță de filme pentru adulți, a atras toate privirile la stadion cu un decolteu generos.

Ea a pronosticat că echipa sa favorită va câștiga cu 3-2, iar la pauză, când scorul era 0-0, a spus că a fost cucerită de atmosfera de la meci. „Gata, m-am convertit! Sunt fana fotbalului”, a spus Mia.